Sayfa 491/717 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 3,921 - 3,928 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

Alıntı Originally Posted by Tiger41 Yazıyı Oku
    İhyay'a dikkat.en son 0.120 kuruşken önermişdim.
    Dikkat derken? 5 misli oldu artık bulaşma demek mi istiyorsun.

2.  Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    Dikkat derken? 5 misli oldu artık bulaşma demek mi istiyorsun.
    yok yine yukarı demek istiyorum.

Teşekkür ederim.

4. ihaas piyasa değeri 1.4 milyar ihyay piyasa değeri 0.3 milyar......Sanki hiç ihaas ın sahibi değilmiş gibi alakasızmış gibi davranıyor.....İyide nereye kadar saklayıp gizlemeye çalışacaksınız....ekonomi 1,kural teraziler eninde sonunda dengeye gelir.....ytd

5. adam bedava gibi veriyor bunlar sahte hisse basmasın..bademler herşeyi yapar.

Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    adam bedava gibi veriyor bunlar sahte hisse basmasın..bademler herşeyi yapar.
    Olmaz olmaz deme, olmaz olmaz.

7. Bu dolandırıcı,soyguncu,hırsız ,borsa vurguncusu iblis şahıs devletin başının koruyup kolladığı manevi evladı gibidir dolaysıyla yaptıkları zulüm 2023 yılı seçimleriyle son bulacağı yeni gelen hükümet onu yargıya taşıyacağı için şimdiden ucuz pahalı ne varsa elden çıkarıyorlar..Cimer'e defalarca yazı yazdım şikayette bulundum ama söz konusu şahısa dokunmuyorlar ağızlarını açıp iki kelam uyarıda bulunmuyorlar sözde adam bildiğini yapıyor korkusuzca öyle ya hep vatandaş suçlu sağlık bakanı efendi özel kanunlarla nurani varlıklar olan sağlıkçıları köle sınıfı muamelesi gören vatandaşlara karşı korumaya aldı niye sağlıkçıların hakaretlerine,azarlarına,aşağılamalarına,onur kırıcı ,hakir görücü cümlelerine eyvallah demeyip şımartılmış saygısızlara baş kaldırdığı için...Yani demem o ki ülkenin her tarafı bataklık oldu bizde battık mücahit ören adlı şahsın borsada işlem göre 6 adet içi boşaltılmış şirketlerinin bataklığına dilerim bu bataklıktan kurtulma imkanımız olur tabii ki harami coni amerika kaçmazsa...

8. mubarek gün ALLAH sizi kahretsin..İNŞALLAH.

Sayfa 491/717 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •