Sayfa 505/717 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555605 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 4,033 - 4,040 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. ABD teknoloji borsası #NASDAQ'a kote olan tek Türk şirketi Hepsiburada, hisse fiyatı son 30 gündür bir doların altında işlem gördüğü için uyarıldı. Hepsiburada'ya değerini yükseltmesi için 180 günlük süre verildi.

Badem naber he burası abd diğil diyeceksin ama ağan abd li nasıl olacak badem .

2. İhyay piyasa değeri 300 milyon.....İştiraki dolaylı %65 hissedarı olduğu ihaas piyasa değeri 2.573milyon.....İhyay karar alıp iha daki hisselerimi satıyorum dese kasasına girecek para 1,672 milyon yani şu anki piyasa değerinin 5 katından fazla rakam bilginize....ytd

3. Haa satarmı alavere dalavere devreye girer sanmam.....ytd

4. İhyay İhaas ile birleşme yaşayabilirmi?? böyle garip sorular geliyor aklıma ..Adamların yaptığı işler sürekli yeni şirketler sahalar açıp çaldıkları paraları oralara kanalize etmek ve soygunları yasallaştırıp masumlaştırmak..Mücahit Ören tepeden tırnağa kadar müslüman olsa ne olur sadece yüklendiği kulların hakları veballeriyle asla yatacak yeri yoktur onu cehennem bile kabul ve buyur etmeyecektir...Al sat tavsiyesi değildir..

5. Valla ben Ahmeti Mehmeti Mücahiti tanımam herşeyin 5 misli gittiği yerde böyle kelepir bulduğum keşfettiğim milletin korktuğu için gelemedeği yerden hissemi alırım kulağımın üstüne yatarım .....ytd

Alıntı Originally Posted by ÜNİ Yazıyı Oku
    Valla ben Ahmeti Mehmeti Mücahiti tanımam herşeyin 5 misli gittiği yerde böyle kelepir bulduğum keşfettiğim milletin korktuğu için gelemedeği yerden hissemi alırım kulağımın üstüne yatarım .....ytd
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Saddamın halepce katliamı ile beşar esedin halkına yaptığı katliamın zihniyeti ne ise mübalağsız tüm samimiyetimle söylüyorum bunların da zihniyeti birebire aynıdır. Ellerine farklı bir durumda fırsat geçse en acımasız şekilde yüzünü gösterirler emin olun. Ancak herzaman söylediğim gibi bu vatan ve millet bükücülerin intikam oyunlarına Allah misli ile cevap verecektir.

8. süper tahta 69 250 bin lot aldı badem 66 verdi sağol badem bugün masalar senden bademim benim ver ..

Sayfa 505/717 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555605 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •