Sayfa 517/717 İlkİlk ... 17417467507515516517518519527567617 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 4,129 - 4,136 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

Bişey olacak gibi... ytd..

2.  Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    Bişey olacak gibi... ytd..
    olur olur bal gibi olur bademcim işini bilir..

3. Bu borsada işlem gören ihlas şirketlerinden bana sorarsanız bir mok olmaz olamacak adam olacak çocuk mokundan belli olurmuş neden olamayacak diye sorarsanız çünkü bu şirketlerde Bist,Spk bilgileri dahilinde sanki bir takım sıkıntılar var gibi geliyor bana yoksa haysiyetli,namuslu,şerefli,itibarlı,güzel ahlaklı şirket sahipleri yatırımcısına,şirketlerine,hisselerine sahip çıkıyor buradaki,bataklık ve cenderede hiç öyle gibi görünmüyor patron ve şirketleri nazarında şahıs her fırsatı kendi menfaatlerine kanalize ediyor dolaysıyla küçük yatırımcı hep mağdur oluyor kaybediyor kazanmasını boş ver kaybettiklerini de geri alamayacak gibi duruyor tek çare Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Devlet adına devreye girip bu mücahit Ören adındaki soyguncu sözde iş insanının şirketlerine el koyup kayyum ataması yapması yada sıkı sıkı kulağını çekmek ve uyarmak olacaktır...Bu benim şahsi düşüncem başkada mağduriyetimizi giderecek çare de göremiyorum çünkü bu sözde iş insanı diye geçinen soyguncu harami zalimden merhamet beklemek ahmaklık olur hep öylede olmuştur..Asla al yada sat tavsiyesi değildir sizler bildiğinizi yapın...

Evet bu endekse direnmesi bile bişey değil çok şey sayılır değil mi. Artık at taklanı yolsuzların yol verdiği namussuz.

5. ihlas lar destekte mal vermeyi çok sever artık ezberledik şuan güçlüymüş gibi yapıp kapanışa 3-4 kademe aşagı alırlar yani alt destege ..... hep aynı terane
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

Ya aşağı ya yukarı patlaması lazım. Bize iki yön de uyar...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Ya aşağı ya yukarı patlaması lazım. Bize iki yön de uyar...
    Rahatlaması için bir gömmesi lazım. Yani 68 deki 2.378 mly. lotu vermesi lazım diye düşünüyorum.
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Çok sıkıştı sancılandı. Bakalım bu defa da altına kaçıracakmı. Kıvranıyor namıssız ))

Sayfa 517/717 İlkİlk ... 17417467507515516517518519527567617 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •