Sayfa 52/717 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 409 - 416 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. Alıntı Originally Posted by TGT
    İhlas mı ihyay mı desen ustalar ne der ve neden

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tahminimce .,

ihlas şirketlerının amiral gemisi ihlas dır zaten ihlas gitmese dıgerlerı de gitmez ihyay ın en büyük handikapı temınat lı rehınlı diger deyışle ipotek li hisse adeti cok fazla lokomotif olan ihlas dır nacizane görüşüm ihlas hıssesının kendısını almandır derinlik olarak da ihlas her sekıl de ihlas dıyorum yakın bi zaman da ihlas ihyaya fark atar .ihlas da olmak bence mantıklı ...

yazılarımın tamamı hayal ürünü olup asla al sat yada tut tavsiyesi içermezdir...

2. Bence başı İhyay çeker diyorum
    Çünkü halka açılışı dışarıda dolaşan hissesi az
    Ondan dolayı
    Tahta yapıcı Ve sipek bilir

3.  Alıntı Originally Posted by Karaşimşek1 Yazıyı Oku
    Bence başı İhyay çeker diyorum
    Çünkü halka açılışı dışarıda dolaşan hissesi az
    Ondan dolayı
    Tahta yapıcı Ve sipek bilir

senin bu mantıgın la gitsek başı ıhyay degıl ihgzt cekmesı lazım çunkü en az dolaşımdakı hısse sayısı acıklık oranı ihgzt

yazılarımın tamamı hayal ürünü olup asla al sat yada tut tavsiyesi degıldir...

4. Ne olacak acaba persembe gunu?

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Dünyanın en aşağılık şirketi yüzünden borsadan midem bulandı.7 yıl beeee.lanetlik herifleer.pislik pigme

6. Yatırım danışmanı Ümit beyle dün görüştüm 15 günde bir arıyorum içimi boşaltıp kapatıyorum abi güzel bişey söyle gözünü seveyim diyorum hep aynı şeyleri söylüyor kötü birşey yok bizim yerimiz bu fiyatlar değil bekliyoruz diyor. Abi düşerken piyasa kötü diyordun şimdi piyasa iyi biz çıkmıyoruz size güvendik hatamı ettik yukarıdaki beylere söyle sattmıyacağız diyorum.ses yok.biz borsaya girdiğimizde dolar 1500 tl borsa 50000 seviyelerde idi şimdi herşey ortada gözümüzü kapatıp hangi kağıdı alsaydık parayı bulmuştuk bu güce ortak olduk sonuç ortada diyorum üsten sattınız alttan alıp gitmeyi düşünüyorsunuz ama bu sefer SAT M I Y A C A M maliyet nerdeyse 1.8 dolar hesabı faiz hesabı yapsam maliye 3 tl evet gerçekten öyle Nasıl satalım vicdansızlar 1 tl 1.5 tl bizi kesmez acelemiz yok bekli Y E c e ğiz haberiniz olsun sloğanımız bizim sabrımıza güvenin

7. Aman ha yatırım tavsiyesi değildir üsteki yazı

Alıntı Originally Posted by Dugun Yazıyı Oku
    Yatırım danışmanı Ümit beyle dün görüştüm 15 günde bir arıyorum içimi boşaltıp kapatıyorum abi güzel bişey söyle gözünü seveyim diyorum hep aynı şeyleri söylüyor kötü birşey yok bizim yerimiz bu fiyatlar değil bekliyoruz diyor. Abi düşerken piyasa kötü diyordun şimdi piyasa iyi biz çıkmıyoruz size güvendik hatamı ettik yukarıdaki beylere söyle sattmıyacağız diyorum.ses yok.biz borsaya girdiğimizde dolar 1500 tl borsa 50000 seviyelerde idi şimdi herşey ortada gözümüzü kapatıp hangi kağıdı alsaydık parayı bulmuştuk bu güce ortak olduk sonuç ortada diyorum üsten sattınız alttan alıp gitmeyi düşünüyorsunuz ama bu sefer SAT M I Y A C A M maliyet nerdeyse 1.8 dolar hesabı faiz hesabı yapsam maliye 3 tl evet gerçekten öyle Nasıl satalım vicdansızlar 1 tl 1.5 tl bizi kesmez acelemiz yok bekli Y E c e ğiz haberiniz olsun sloğanımız bizim sabrımıza güvenin
    Duzenli olarak aramakta fayda var. Kagida ciddi yatirimci gelmeden gitmesi mumkun degil. Olumlu seyler ufak ufak oluyor (borsa pazar degisikligi gibi). Ama bilanconun da duzelmesi lazim. Aksi halde yatirimcinin dikkatini cekmesi zor!
    Yazılarım yatırımcı tavsiyesi olamaz!
    Yazılarımı beğeniyorsanız itibar puanı vermeyi unutmayın.

Sayfa 52/717 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •