Sayfa 538/717 İlkİlk ... 38438488528536537538539540548588638 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 4,297 - 4,304 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. Bademcim hayırlı cumalar 83 .82 bir milyoncuk paran hazır emirler girildi ver bademim ver alacağız milyonlarca lot oh ne güzel ..

2. Şu anda derinlikte milyon lotlarinizi göremiyorum 82/83 te
    83 te 510 bin
    82 de 164 bin var
     Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    Bademcim hayırlı cumalar 83 .82 bir milyoncuk paran hazır emirler girildi ver bademim ver alacağız milyonlarca lot oh ne güzel ..
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. [QUOTE=mandradasutvar;6184643]Şu anda derinlikte milyon lotlarinizi göremiyorum 82/83 te
    83 te 510 bin
    82 de 164 bin var

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.[/

85 de kileri görmüyon galiba kademe kademe öyle yok aktifden 1 lot almam bu bademlerden altta bekliyorum bademcim.

4.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    Bademcim hayırlı cumalar 83 .82 bir milyoncuk paran hazır emirler girildi ver bademim ver alacağız milyonlarca lot oh ne güzel ..
    bana 0,85 verdiler Sanada verirler

5.  Alıntı Originally Posted by Karaşimşek1 Yazıyı Oku
    verdi sağolsun ..84 83 82 istiyoruz..

Dün 86 dan ilave ettik bir miktar, şimdi de 85 yazdık bakalım hayırlısı olsun. Üç hafta önce bir tanıdık genç geldi yanıma. Opel arabası varmış, 210 bine satmış. Araba ihtiyacım yok, illaki borsaya gireceğim dedi ve fikrimi almak istedi. Bende ekranı açtım, borsa çok pahalı dedim ve ihlasların grafiğini gösterdim. Bir bunlar gitmedi hatta çok geriledi dedim. Kalkıp gitti. Bankada yatırım hesabı açmış, ihava almış. 1,1x dan. Dün aynı arabadan alıyorum, hissenin yarısını satarak dedi. Şans buna denir. İlk defa borsaya girmiş. Şimdi sağda solda ihlas türküsü söylüyor... Bizde battık diyoruz... Şeytani bir piyasa.
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Alıntı Originally Posted by Karaşimşek1 Yazıyı Oku
    Bana da verdi. Önümde giden kamyonun arkasında "istedim de vermedin" yazıyordu. Çok güldüm bu yazıya
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8. Allah insana Opel şansı versin
     Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Dün 86 dan ilave ettik bir miktar, şimdi de 85 yazdık bakalım hayırlısı olsun. Üç hafta önce bir tanıdık genç geldi yanıma. Opel arabası varmış, 210 bine satmış. Araba ihtiyacım yok, illaki borsaya gireceğim dedi ve fikrimi almak istedi. Bende ekranı açtım, borsa çok pahalı dedim ve ihlasların grafiğini gösterdim. Bir bunlar gitmedi hatta çok geriledi dedim. Kalkıp gitti. Bankada yatırım hesabı açmış, ihava almış. 1,1x dan. Dün aynı arabadan alıyorum, hissenin yarısını satarak dedi. Şans buna denir. İlk defa borsaya girmiş. Şimdi sağda solda ihlas türküsü söylüyor... Bizde battık diyoruz... Şeytani bir piyasa.
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 538/717 İlkİlk ... 38438488528536537538539540548588638 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •