Special Days Image
Sayfa 546/717 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 4,361 - 4,368 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    Larix,biraz edepli, hayalı,terbiyeli konuş onlar senin ağababan olur ancak bana Allah'ın kulu ağalık yapamaz yaptırmam ve senin ne dediğin doğrudur yada yanlıştır umurumda olmaz ve beni ilgilendirmez..Benim anlatmak istediğim araplara satılıyor gibi gerçek dışı haberleri burada yayınlarsanız ve sen ve diğerleri bu aslı olmayan habere destek verirseniz spk gelir yakanıza yapışır bumu senin zoruna gitti yırtık dondan sen fırladın sözcü gibi..Hadi var git işine de daha fazla kırıcı olmayalım...
    Edebi terbiyeyi senden öğrenecek değilim bu bir..SPK denen ucube yapı zaten işini adam gibi yapsa kimse bu tahtalarda yıllarca sürünmezdi..Olayı saptırma ,1 dolardan millete itelediklerini 5 centten almaya çalışanlara gereken hareketi yaptık her gün yine yaparız...
    Kimsenin bu tahtalarda ne kadar kaybettiğini nelere maal olduğunu bilmeden kimseye önyargıyla yaklaşma...Hiç kimsenin hayal kurmasına , beklenti içinde olmasına karışma...Buralardan kimse mal pazarlayamaz, sadece art niyeli kişiler psokolji bozup millete sattırmaya çalışabilir...
    Sana yada bi başkasına ne cvp verecek,nede uğraşacak vaktim yok...Sen nazikçe davranırsan aynı karşılığı alırısın...yok üst perdeden devam edersen aynı şekilde alırsın cevabını ..

2. Olayı sen saptırıyorun sen kimsin ki sana nazik davranacakmışım ihlas yayın araplara pazarlanacak diyen burada muhabettini yapan atik ve siz değilmisiniz peki resmi olarak varmı böyle gerçek haber elbetteki yok o zaman neyin ve kimin savunmasını yapıyorsun..Senin gibi çok atıp tutan oldu buralarda özelinden ağzının payını alıp gittiler bir daha geri dönmemek üzere..O zaman ağzından çıkanlara dikkat edecek üzerine vazife olmayan mevzularada dalmayacaksın..Hadi yürü şimdi...

3. Gazete hissesi yayın hissesinden fiyat olarak ayrışmaya başladı vay bee hala oyun oynamaya şaibe hile üretmeye devam bakalım sonuç nerelere varacak ihgyo'u geçip iheva'nın ardından gazetemi yürüyecek hadi hayırlısı..

Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5. ıhlas tahtasında resmen savas var fıll bademler geldı..

Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    ıhlas tahtasında resmen savas var fıll bademler geldı..
    Gün senin günün. Kır kır ye bademleri... (Yav bu badem hikayesi nedir? Bunlar badem işi ile de mi uğraşıyor)
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7. Gençler,ben burada ortaya ne söylüyorsam sizin iyiliğiniz için söylüyorum alınmaca,darılmaca olmasın..Ben sizi sadece bu sanal alemde bilirim yoksa buranın haricinde tanışmışlığım,görüşmüşlüğüm yok dolaysıyla size düşmanlığım,kinim, nefretimde olamaz bilakis bu sanal alemde severim sizi bir şekilde katkılarınız var başınız ağırsın istemedim buna Atik nickli arkadaşımızda dahildir..Burada en çok mağdurlar olanlardan biriside benim buna inanın birikimlerimin yarısı buhar oldu maliyetlerim çok yüksek..Geçmiş tartışmalara takılıp kalmayın olmasa iyidir ancak olmuş ileriye taşımayalım..Selam ve dua ile..

8. Bıyıklarından kaynaklanan devamlı vatandaşı öpen haci hoca tayfasinin genel adıdır.
     Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Gün senin günün. Kır kır ye bademleri... (Yav bu badem hikayesi nedir? Bunlar badem işi ile de mi uğraşıyor)
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 546/717 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •