Sayfa 577/717 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627677 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 4,609 - 4,616 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. Cumhurbaşkanı Altay tankı falan yerine bunun gibi leşleri Katar lılara, el cezire falan kakalasa ya... Vatan millet kurtulur. 30 kuruşa versin hatta bedavaya versin

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Özel emir ve talimatla, iştirak halinde baskı kurularak, önüne set çekildiği kanaati içerisindeyim. Başka izahı yok... Bist 100 hissesi. Mali tablolarını bende inceliyorum. Rasyo analizleri, net aktif değeri, tasfiye birim pay değeri vb. hepsini değerlendiriyorum, bu duruma anlam veremiyorum.
    Endeks yukarı çıkarken hiç olumlu tepki yok ama düşerken kuzu gibi her düşüş rakamına hatta fazlasına uyum sağlıyor..Bunlardan şeytanın bile aklına gelmeyecek her şeyi beklemek olası kim bilir belki de Amerika'ya tüymek için 14 mayıs 2023 yılına hazırlık yapıyor olabilir ...

3. Avatarıillim illim is offline
    Gümüş Üye

Duhul
    Jan 2018
    Gönderi
    5,592
    Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    Tarihi boyunca ıhlas grubunda tek operasyon yememiş kağıt ne sabır varmış adamlarda be..
    üstad bu ilk operasyonu halka arzda yemiş 1.30 doları görmüş şuan 11cent civarı yani yaklaşık 13 kat düşmüş kat...agustos ayında ise yaklaşık 20 cent civarı tekrar semaye arttırım gerçekleşti...yani halka arzı sırasındaki yediği operasyondan sonra hiç operasyon yemedi diyebiliriz...20 cent hesabını düşünürsek yeni lotlar ve 30krş tan bedelliye kadar toplanan eski lotlar operasyon yemedi...20 cent in muco için yeterli olacağını düşünüyorsak o ayrı tabiki...ben yeterli görmüyorum...riski taşımamın tek nedeni bu...bakalım zaman ne gösterecek...artık iha mevzuna dek yatırıma dönüştü ellerimizdeki mal.........

AYLAR ÖNCE ARKADAŞ YAZMIŞ......ALINTI YAPTIM.....

1.30....CENT.......1 DOLAR 30 SENTİ GÖEMÜŞ HİSSE......!!!!!!!!!!!!

4. Buradan alıyor diğerlerinde operasyon yapıyor. Grup şirketleri bunlar . Geçende kap ta yazanlara bakarsanız zaten görürsünüz. Gazete hisseleri birinden ötekine geçiyor. Çevirip duruyorlar. Çok ta piyasanin umurunda. Kendileri hiç ortaklık paylarını satın alarak yükseltiyor mi? Bunlar kasiyer tirtikcilari gibi. Her gün yu lira yüz lira götürüyorlar kasadan
     Alıntı Originally Posted by baddog Yazıyı Oku
    Gümüş Üye

Duhul
    Jan 2018
    Gönderi
    5,592
    Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    Tarihi boyunca ıhlas grubunda tek operasyon yememiş kağıt ne sabır varmış adamlarda be..
    üstad bu ilk operasyonu halka arzda yemiş 1.30 doları görmüş şuan 11cent civarı yani yaklaşık 13 kat düşmüş kat...agustos ayında ise yaklaşık 20 cent civarı tekrar semaye arttırım gerçekleşti...yani halka arzı sırasındaki yediği operasyondan sonra hiç operasyon yemedi diyebiliriz...20 cent hesabını düşünürsek yeni lotlar ve 30krş tan bedelliye kadar toplanan eski lotlar operasyon yemedi...20 cent in muco için yeterli olacağını düşünüyorsak o ayrı tabiki...ben yeterli görmüyorum...riski taşımamın tek nedeni bu...bakalım zaman ne gösterecek...artık iha mevzuna dek yatırıma dönüştü ellerimizdeki mal.........

AYLAR ÖNCE ARKADAŞ YAZMIŞ......ALINTI YAPTIM.....

1.30....CENT.......1 DOLAR 30 SENTİ GÖEMÜŞ HİSSE......!!!!!!!!!!!!

5. Sayın Cumhurbaşkanına,Cimer'e,Spk'ya ,Bist'e ve diğer ilgili mercilere Kiriakos Miçotakis'i şikayet ede ede bende bıktım yoruldum,bittim artık.. Bir tek ümidim kaldı sıkıntılarımı bilen bana sabırlı olmayı tavsiye eden yegane güvenebileceğim ilahi merci Allah Celle Celalühü 'dür.. O şüphesiz işini bilir yunanlı zalim,acımasız,merhametsiz kulunu ona havale ve şikayet ediyorum . Tam olarak 5 yıldır bu bataklıkta cebelleşip duruyorum bu şahsın kanunsuz kanun tanımaz soygunlarına kanunlar ve yasalar çerçevesinde adaletli,adil bir çözüm bulamadığım gibi hakkaniyetli yaklaşan bir mercide bulamadım en çok bu zoruma gidiyor..Söz konusu şirketlerin hisselerinde sahibi tarafından hileli,şaibeli,bilinçli olarak uğratıldığım ağır,yüklü zararları,ziyanları banka kredileriyle maliyeti düşürerek çözmeye çalıştım ama maalesef şeytanla mücadele etmenin zorluklarına bir kez daha yaşayıp şahit oldum tepeden tırnağa kadar hiçbir kula güvenmiyorum o derece güvenim sarsıldı,şevkim ve direncim kırıldı bu dünyada gerçekleşmezse Ahir Alemde Allah'ın huzurunda sorgulamanın,soruşturmanın yapıldığı hesapların alınıp,verilip sadeleştirildiği yer olan 'Mizan' da görüşeceğiz bakalım o zaman birilerine hikaye okuyup kandırdığın gibi dilin dönebilecek mi ALLAH'ı yanıltabilecek kandırabilecek mi sin iblis Kiriakos Miçotakis..

80 milyara yakın bütçe giderine sahip adaleti gözeterek kurulmuş bu kurum, zalimleri görmezden gelip milletin bu feryadını duymaması
    Aslında şaşırttıcı degil.
    Rab; maide 50 de diyor ki; Onlar hâlâ cahiliye (tagut) hükmünü mü arıyorlar.
    İman eden topluluk için hükmü, Allah'tan daha güzel olan kimdir.

7. Hacı hocalari beddua ile yola getirmeye çalışmak ta bizim millete mahsus herhalde. Para ile yola getirirsiniz ancak. Ya koklatacaksin ya elinden alacaksın. Hele öteki dünya ile tehdit etmek acinasidir. Adamlar cennetten tapu dağıtabilir, yanmaz kefen yapabiliyor sen öteki dünya da görüşürüz diyorsun. Vallahi orada da durumları daha iyi olur bunların. Daha iyi cennet var diye yine öperler adamı.

Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Hacı hocalari beddua ile yola getirmeye çalışmak ta bizim millete mahsus herhalde. Para ile yola getirirsiniz ancak. Ya koklatacaksin ya elinden alacaksın. Hele öteki dünya ile tehdit etmek acinasidir. Adamlar cennetten tapu dağıtabilir, yanmaz kefen yapabiliyor sen öteki dünya da görüşürüz diyorsun. Vallahi orada da durumları daha iyi olur bunların. Daha iyi cennet var diye yine öperler adamı.

Yanlış anladınız, ben iman etmiş ortaklara atfen paylaştım.
    Bir nebze ferahlık verip, suçluların da karşılığını en iyi verecek bir kudreti andım.
    Ayet de iman edenleri muhatab alıyor zaten.
    Benim dinimde hacı, hoca, şıh, mıh diye bir kavram yok
    Dolayısıyla sizlik de birşey yok.

Sayfa 577/717 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627677 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •