Sayfa 6/717 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 41 - 48 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. Bir allah razı olsun SPK dan dileği de benden olsun....

2. Ky yı perisan etti şimdi çeker yukari

3. Yazdım spk siz dedim şiracının şahidi bozacı yani SKP dır

4. BU 3 .Çü Devre kesiçi

***IHYAY*** BORSA İSTANBUL BISTECH DEVRE KESİCİ UYGULAMASI( İşlem Sırası Durdurma Bildirimi )

İlgili Şirketler [IHYAY]
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Devre Kesici Uygulaması

Bildirim İçeriği

Açıklamalar

IHYAY.E işlem sırasında sürekli işleme ara verilmiş, tek fiyat emir toplama başlamıştır.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/587990

5. Adi serefsizler 1 dakikada 3 kademe kaldirdilar ky senin ta a.... muco boşluk lari sen doldur milleti dok nasil olsa bugun alan satamaz stop yapamz

6. SPK'nın İHYAY la imtihanı, aç kapa aç kapa, millete deniyor ki satın çıkın kardeşim. Biz sadece bu hisse ile ilgileniyoruz. Metro grubu vs. sizi hiç ilgilendirmiyor mu ...YTD

7. Allah çok para yatırana sabır versin. İnş kat kat fazlasını çıkarırsınız. Benim mebla küçük ama yinede koyuyor adama bir senede ettiğim karı yedim burda..

8.  Alıntı Originally Posted by ysf Yazıyı Oku
    SPK'nın İHYAY la imtihanı, aç kapa aç kapa, millete deniyor ki satın çıkın kardeşim. Biz sadece bu hisse ile ilgileniyoruz. Metro grubu vs. sizi hiç ilgilendirmiyor mu ...YTD
    Bunlar otamatik seans kapatmalar. Bunu SPK yapmıyor. Sistem otamatik yapıyor.
    Dediğiniz diğer hususta ise tamamen haklısınız. Bugüne kadar defter değeri üzerinde işlem gören diğer hisselere hiç ses çıkartmayan SPK burda hemen devreye girip brüt takasa alıyor

Sayfa 6/717 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •