Sayfa 602/717 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612652702 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 4,809 - 4,816 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

Endeksin değer kaybına 1e 5 misli duyarlı.
    Endeksin yükselişine 100 de 1 oranda duyarlı değil.
    Bunlar hangi kural, kanun hükmü altındalar.
    Toplayıp pulunu pırtısını bunları atacak yok arkadaşlar
    Bu ulusal bir sorundur. Milletin ezası bunların sefası oldu yıllardır.
    Organize olup bunları muhalefet liderlerine şikâyet edelim ses getirelim.
    Dün babaları babalarımıza, oğlu bize, yarın çocukları çocuklarımıza tuzak kuracaklar.
    Bu işin en etkili çözümü ne ise onu yapalım.

2. 95 kurusta durur ins... Şuraya bak kuruştan bahsediyorum

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    1,005
    Daha öncesinde söylemiştim. Ben info nun tahtacı olduğunu düşünüyorum. istedigi kadar taşeron aracı kurumla toplasın. Assolist olarak info nun kapanış yapacağını düşünüyorum.
     Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    İnfo da bugün görünen mal mevcudu 2.838.874 adet. Bunun neresi toplama? Dün biraz aldı o yansımamış olabilir... Toplayan belli etmez. 10-20 aracı kurum kullanır...

4. Info A1 e devrediyor. Belki 1 üzerine o atar... Info A1 falan çantacı hep... son bir ayda Piramit takastaki 4 milyonunu çiti de 9.5 milyonunu piyasaya sürdü. Piyasada mal yok çünkü sende ben de onda dağınık kimsede vermiyor malını. Tahtayı nasıl çevirecek? Aksi taktirde bir dakikada tavan olacak. Kademelerde yüz ikiyuzbin lotlar varken bir aydır milyonlar var.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

97 e alım için teşvik mi ediyor alıyor mu.
    Bana kalırsa veriyor
    1 üstüne atmaz ise sıkıntı.

İhlasla ikisini izliyorum. İhlas 0,86 İhyay 0,97 fark 0,11 kuruş oldu. Bu fark nadiren oluyor...Her ikisi de şu an patinaj yapıyor. İzleyelim bakalım.
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Şunu da belirtmek isterim. Siyasi havanın terse dönmesi biraz durgunluk yaratmış olabilir ancak, bunlar kim iktidara gelirse onun yanında olmuşlardır. Geçmişte öyleydi. Özal döneminde ilk onda lokomotif konumundaydı...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Şunu da belirtmek isterim. Siyasi havanın terse dönmesi biraz durgunluk yaratmış olabilir ancak, bunlar kim iktidara gelirse onun yanında olmuşlardır. Geçmişte öyleydi. Özal döneminde ilk onda lokomotif konumundaydı...
    Çünkü gelen hükümetler, basın yayın kuruluşu olan şirketlere de imtiyaz sağladığı için hiçbir iktidar bunlardan hesap sormuyor maalesef ancak muhalefet zamanı esip gürlüyorlar.

Sayfa 602/717 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612652702 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •