Sayfa 616/717 İlkİlk ... 116516566606614615616617618626666716 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 4,921 - 4,928 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. Geçen gün 1.03 ortalama ile almıştım defansif hissedir diye 850 bin lot.Ben alınca bastıkça bastı.Aslinda gitmesi gerekiyordu.Bugun 0.92 satistayken ortalama yapayım diye 1 milyon 100 bin lot civarı aldım.Ortalamam 0.97 oldu.Aksam ben sattikca yukarı aldı hisseyi.Zararsiz çıktım sayılır.Elimde 1 lot dahi kalmadı.Toplam 1 milyon 950 bin lot sattım son beş dakikada.

Yani 1.03 den bugüne kadar olan hareketin nedeni beni tahtadan dokmekti.Amacina ulaştı.Bende iki gündür çakılan endekste paramı korumuş oldum.Win win yani

2. Madem bu kadar paran var ne işin var bu sittirimoktan kağıtta?
    Dünya kadar değerli ve saygın kağıt var piyasada...

Are you crayz?

Alıntı Originally Posted by dealer35 Yazıyı Oku
    Geçen gün 1.03 ortalama ile almıştım defansif hissedir diye 850 bin lot.Ben alınca bastıkça bastı.Aslinda gitmesi gerekiyordu.Bugun 0.92 satistayken ortalama yapayım diye 1 milyon 100 bin lot civarı aldım.Ortalamam 0.97 oldu.Aksam ben sattikca yukarı aldı hisseyi.Zararsiz çıktım sayılır.Elimde 1 lot dahi kalmadı.Toplam 1 milyon 950 bin lot sattım son beş dakikada.

Yani 1.03 den bugüne kadar olan hareketin nedeni beni tahtadan dokmekti.Amacina ulaştı.Bende iki gündür çakılan endekste paramı korumuş oldum.Win win yani

3. İhlaslar BIST in boka sardığı durumlarda zaten rezil fiyatlarda olduğundan belki yükselir diye defansif olmuştur. Şu sıralar bu prensibe uymadılar. Arkadaş doğru düşünmüş.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Devekuşu Yazıyı Oku
    Madem bu kadar paran var ne işin var bu sittirimoktan kağıtta?
    Dünya kadar değerli ve saygın kağıt var piyasada...

Are you crayz?
    Ooohhhhh Yeaaahhhh! Neredeyse ii milyon tl parayı hiç düşünmeden hesap kitap yapmadan 1.03 tl'dan İhyay alıyor bu nasıl cesaret kardeşim 1 adet istavrit yakalayacağım diye tehlikeli köpek balıklarıyla dolu denize atlıyorsun.. tebrikler.. Ben 0.91'e tl'ye bile cesaret edemedim çünkü çünkü zaman ve ortam delilik yapmaya müsait değil ..

Olağandışı hareketlerle ceza aldırmak amaçları... Bana öyle geliyor.
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6. Müzik aleti göndermek gerekiyor aha böyle üflemeli. Belki infoyu dizginlestitir.

Kara para aklayan bile böyle yapmaz.

8. Salsalar gidecek işte senin benim malımı istiyorlar. Saniye almaz tavanı ama ver diyor... Böyle bakacağız birbirimize
     Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    Kara para aklayan bile böyle yapmaz.

Sayfa 616/717 İlkİlk ... 116516566606614615616617618626666716 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •