Sayfa 667/717 İlkİlk ... 167567617657665666667668669677 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 5,329 - 5,336 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. [QUOTE=mandradasutvar;6459265] kademeye satışı yapistiriyor. Satan alt kademeye alaim yapıyor. Bir tek turkish teki mal duruyor o da kim belli değil. Baddog olmasın

Oh yeah 'Baddog' tam isabet, taa kendisi..

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    1,001
    üstad ne yazsak art niyet arıyorsun. Bizde para kazanmaya geldik sizler gibi.
     Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    Körhacı,ne hikmetse öngörülerin bir türlü tutmuyor..Çok rahat olduğun anlaşılıyor istediğin gibi atıp tutuyorsun benim gibi ihlas şirketlerinde canı yanan olsan cesaret edip alt kademeleri topladılar 0,90 kuruş ve üstünden toplanıyor diyemez,,yorum yapamazsınız şayet yapıyorsanız bunda art niyet ararım çünkü ihlas holding dahil 6 adet İhlas şirketleri hisselerinde nasıl acımasızca,zalimce ,kirli oyunların,alaverelerin,dalaverelerin döndürülüp küçük yatırımcıları düşürdüklerini,soyup soğana çevirip mağdur ettiklerini biliyor olman lazım..Bu şirketlerin sahibi güven vermeyen,tutarsız,itibarı mangır bile etmeyen soyguncu,hırsız,din taciri sözde bir iş insanı bu olumsuzluklara rağmen hisse fiyatı 100 tl'lik şirketlerden bahsediyor gibi bilerek yada bilmeyerek yatırımcıların oltaya takılmasını ve tuzağa düşmesini sağlıyor, vesile oluyorsun..Yazık..

3.  Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    üstad ne yazsak art niyet arıyorsun. Bizde para kazanmaya geldik sizler gibi.
    Yok yok üstadım size karşı art niyet arayacak kadar husumet sahibi ,kötü niyetli değilim.. Ancak ne zaman belki iyi niyetle bir değerlendirme yapsanız tamamen aksi yönde nihayetleniyor,şirket sahibi ve tahta yapıcısı iblis olunca öngörüleriniz, tahminleriniz tutmuyor, onu demek,anlatmak istedim..Slm..

4. İki gündür alıcı olan marbas aynen 90 kuruşa satışını koydu. Böyle böyle aylardır devam ediyorlar. Tamamen burada kalsın muhabbeti. Gerçi haklılar kuruşlardan kurtuldugunda anında bedelli kararı alan pislik bir yönetim var. Diyelim 90 kademesini kaldirsa birisi hemen 91 kademesini alır 92 satış yazar. Sıkıntı yok yani çıkması istenmiyor. Dolar bazında kaybı hiç saymıyorum bile

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : mandradasutvar; 22-06-2023 saat: 18:01.

5. badem oglim devam et sen ne kadar varsa alacagız...

6. Pustlar sağ tarafta dizilmiş sol tarftakilerde 31/69 Luk alımlar yazıyorlar . Amman çıkmasın ammman muco nun yüreğine iner yoksa
    Not: baş harfini küçük yazdım tamamen fiziksel özelliğinden
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    badem oglim devam et sen ne kadar varsa alacagız...
    Al al bitmez kardeşim. Özel görevlendirilmiş 3-5-10 (sayısı da belli değil) aracı kurumlardan 91-92 den topluyor, 90 a 89 a ve aşağılara basıyor. Bu gün de 90 da alışım var. Geleceği garanti... Mantıkla izah etmek mümkün değil.
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Neredeyse tüm paylaşımlarım da bunların mal yedirme derdinde olduklarını söylüyorum.
    91 kademesindeki hacim diğer tahtaları tavana götürürken bunda aşağı dönme vesilesi.
    Bu düzene müsade edenler, asıl müsade edenleri destekleyen utanmazlar beter olun.

Sayfa 667/717 İlkİlk ... 167567617657665666667668669677 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •