Sayfa 325/717 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425 ... SonSon
Arama sonucu : 5735 madde; 2,593 - 2,600 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1.  Alıntı Originally Posted by small_investor_0 Yazıyı Oku
    Sayın İllim gazetenin % 344,4444 oranında bedelli sermaye artışı yapması ihyay üzerinde nasıl bir etki yapar. Malum gazetenin neredeyse %49 luk payı ihyay ın. Bedelli onaylanırsa ve ihyay da bedelliye katılırsa kasasından yaklaşık 302 milyon TL çıkıyor ki ihyay bu rakamı nasıl karşılayacak.

Yatırım tavsiyesi içermez...
    üstad bilemiyorum ki belkide tamamına katılmaz...ya da başka fona yada şahsa satar...yaşayıp görülecek...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    üstad bilemiyorum ki belkide tamamına katılmaz...ya da başka fona yada şahsa satar...yaşayıp görülecek...
    Teşekkürler sayın İllim. Dediğiniz gibi yaşayıp görülecek. Gerçi müCo için değişen bir şey yok cep to cep yaparak kan emmeye devam edecek. Hayırlısı olsun diyelim.

Yatırım tavsiyesi içermez...

3. 16 da hacim yapıyolar bakalım...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. ne oldu 1.15 verdi sayını ılım..

5.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    ne oldu 1.15 verdi sayını ılım..
    bir işler çevriliyor mal değişimi gibi bakalım sonu neye varacak...

6. 1.15 ne kadar var sayın ılım.. teşekkürler..

7.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    1.15 ne kadar var sayın ılım.. teşekkürler..
    bu gün çok hızlı değişyor aktif fiyattaki lotlar üstad...sakin takip etmekte ve durumun olgunlaşmasını beklemekte fayda var sağlıklı veri için...

8. çok teşekkürler sayın ılım itibar br kee veriliyormuş borçum olsun..

Sayfa 325/717 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •