Sayfa 460/717 İlkİlk ... 360410450458459460461462470510560 ... SonSon
Arama sonucu : 5733 madde; 3,673 - 3,680 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1.  Alıntı Originally Posted by kartalgaga Yazıyı Oku
    Sürekli iltifatlar,övgüler yağdırdığın ''miçotakis'' yarabbi şükür diyor yani çok mutlular ailecek sen üzüleceğinimi sanıyordun...
    güzelmiş micotakis bayram güzelliği yapar artık sana bu güzel ismi bulduğun için.

2. Ortaklar herkese merhaba bu hafta guzel alim oldu tahtada bayramdan sonra ihanin arzinin haberi gelmesi muhtemel ve bu ceyrekteki bilanconun iyi gelecegini dusunuyorum ihgztnin bedellisinden ve ihanin halk arzindan istirak kari yazabiliriz ve cok ciddi kar yazar bilanco ve sirketin degerinin ortaya cikicagini dusunuyorum ihanin halk arzi ve ihlas gazetenin degerine baktigimizda ihyayin degerinin gercegi yansitmadigini dusunuyorum ve bu sene gercek degerine gelmesi muhtemeldir ve bedelli yaptiginda bu sirket ihlas holding ve mucahit orende bedelliye katilmis ve cogu ortak katilmis maliyetlerin yuksek oldugunu ve paranin durma maliyetini oldugunu unutmayalim herkese iyi gunler dilerim .
    BORSA SABIRLILARIN SABIRSIZLILARIN PARASINI ALDIGI YERDIR

Alıntı Originally Posted by Realkingdom Yazıyı Oku
    Ortaklar herkese merhaba bu hafta guzel alim oldu tahtada bayramdan sonra ihanin arzinin haberi gelmesi muhtemel ve bu ceyrekteki bilanconun iyi gelecegini dusunuyorum ihgztnin bedellisinden ve ihanin halk arzindan istirak kari yazabiliriz ve cok ciddi kar yazar bilanco ve sirketin degerinin ortaya cikicagini dusunuyorum ihanin halk arzi ve ihlas gazetenin degerine baktigimizda ihyayin degerinin gercegi yansitmadigini dusunuyorum ve bu sene gercek degerine gelmesi muhtemeldir ve bedelli yaptiginda bu sirket ihlas holding ve mucahit orende bedelliye katilmis ve cogu ortak katilmis maliyetlerin yuksek oldugunu ve paranin durma maliyetini oldugunu unutmayalim herkese iyi gunler dilerim .
    BORSA SABIRLILARIN SABIRSIZLILARIN PARASINI ALDIGI YERDIR
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4. Ne Olaçak ise Olsun ne bu hale Süründürüyor

5. hala 76 nasıl iş bu haber gelmeden fiyatlanmaz mı borsa a onay gelince spk dan 80 den milletemi çakaçaksın utanmazlar.

İha arzının kokusu yayılmış gibi. Umarım gömmek için kullanmaz...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    İha arzının kokusu yayılmış gibi. Umarım gömmek için kullanmaz...
    büyük ihtimal gömmek için abi ama neirden 1.00 lerden gömerler gib

Bu hafta da fos. Yalancı sahtekarlar...

Sayfa 460/717 İlkİlk ... 360410450458459460461462470510560 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •