Sayfa 388/717 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488 ... SonSon
Arama sonucu : 5733 madde; 3,097 - 3,104 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. İllim üstad eline emeğine sağlık hakikaten boş ve gereksiz yorum ve değerlendirmeler değil sağol umarım hepberaber kazanırız.

2.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    2010 daki halka arz ile günümüzdeki iha arz süreci karşılaştırıldığında, 2010 da yaklaşık 2-3 ay içinde arz süreci tamamlanıp tahta işlem görmeye başlamış...fakat ihanın halka arz süreci araya giren iha sermaye arttırım süreci nedeniyle uzamış görünüyor ! normal şartlarda onay alacaksa eğer kısa süre zarfında haberlerin düşmesi lazım...aksi takdirde bir çapanoğlu dönüyor deriz, çünkü ihanın halka arzı ile ilgili ilk yönetim kararı 2020 mart ayında alınmış kap a göre yaklaşık 1 yıldır sürüncemede !!!...bu 1 yıllık süreçte ihyay ve akabinde iha da sermaye artışları gerçekleştirilmiş...ihyay agustosta ki sermaye artışından edindiği fonun bir miktarını ihanın sermaye artışına katılarak kullanmış...yani geçen martta ki iha nın arz değeri ile şuan sermaye güncellemesi sonucu oluşan arz değeri arasında fark oluştu artı yönde !!!...sakince takip edelim bakalım neler olacak...
    Illim hoca halka arz preseduru değiştiği alenen açık. Spk olumlu gorusu aşaması olduğunu daha sonrasında da spk onayı aşaması olduğunu anlamış olduk. Velasıl yeni prosedurun şuan halka arz olan yeni şirketlerin kap haberlerine bakarak tahmin etmek daha doğru olacaktir. Ticaret bakanliği aşamasi kac gun suruyor mesala.

3.  Alıntı Originally Posted by KRM55 Yazıyı Oku
    Illim hoca halka arz preseduru değiştiği alenen açık. Spk olumlu gorusu aşaması olduğunu daha sonrasında da spk onayı aşaması olduğunu anlamış olduk. Velasıl yeni prosedurun şuan halka arz olan yeni şirketlerin kap haberlerine bakarak tahmin etmek daha doğru olacaktir. Ticaret bakanliği aşamasi kac gun suruyor mesala.
    halihazirda bistte islem goren bir holding bunyesinden halka arz olan guncel bir sirket ismi verirseniz guncel bir ornegin kap silsilesini de incelemiş oluruz.
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. Bu arada güncel halka arz sürecini takip maksatlı natural enerji bünyesinden halka arz edilen esennboga elektriğin arz süreci kaplarını sırayla paylaşayım...kap silsilesine bakarak hangi aşamada olduğumuzu kestirebilirsiniz...

10.06.2020

11.06.2020

03.07.2020

13.07.2020

27.07.2020

24.09.2020

25.09.2020

28.09.2020

02.10.2020
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6. yukarda paylaştığım naturel enerjinin esenboga elektiriği arz sürecine bakıldığında 6. ayda alınan ilgili yönetim kurulu kararı sonucu 10. ayda arz işlemi gerçekleşmiş...yani yaklaşık 4 aylık bir süreç yaşanmış görünüyor...muhtemelen bu sürelerde dönemsel olarak bir miktar oynaklıklar olabilir...

iha arzında 2020 mart ayında alınan yönetim kurulu kararı süreci pandemi ve sermaye arttırım sürecleri dolayısıyla sekteye ugramış görünürken aralıkta spk ya şirket tadil başvurusuyla tekrar işleyiş sürdürülmüş...eğer esenboga daki gibi bir zaman düşünürsek nisan-mayıs gibi ihanın arzı gerçekleşmeli...

tabiki olurlar alındığı takdirde...

7. ılım usta günaydın emeklerin için sonsuz teşekkürler ..

8.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    ılım usta günaydın emeklerin için sonsuz teşekkürler ..
    günaydın üstad mutlu haftalar...

Sayfa 388/717 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •