Sayfa 637/717 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647687 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 5,089 - 5,096 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. Hani bu sefer tamam koptuk gidiyoruz artık naraları atıyordunuz burada hatta özelden bir vatandaş bana 'içimden ne kadar saf bir insan dedim ama sen haklı çıktın' diye yazdı yani bana borsa cahili ahmak gözüyle bakmış oldu..Olsun ben doğru bildiklerimden ve söylediklerimden şaşmayacağım ve kendim için istemediklerimi başkaları içinde asla isteyemem.. insanların mağduriyetlerine sebep ve vesile olanlar utansın...

2. Nara atanı görmedim burada. Koptuk gidiyoruz demedim ama sanırsam gidecek dedim ama gitmedi. Kesinlikle nara yok yani

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    985
    1 TL den kitlediği malları bu sayede 0,8xxx lı belki 0,7xxx li fiyatlardan toplamak için eline fırsat geçti tahtacının.
     Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Vbts ve kredili yasağı geldi lakin kayyumdan aşağısı bizi tatmin etmez

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    985
    Telegram gruplarından atlayanlar 5 10 güne zararına malı verip yeni hisselere doğru yol alırlar. Biz bize kalıp yolumuza bakarız yine ...

5. Endeks viop tan dolayı satış yiyor bizimki de fırsatı kaçırmıyor. 70li kuruşlara getiremez diyeceğim onu da yapar yine terse kalırım. Birşeyler satar yine milyon milyon basarız ne diyeyim. Bu film benim açımdan bitmeyecek.
     Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    1 TL den kitlediği malları bu sayede 0,8xxx lı belki 0,7xxx li fiyatlardan toplamak için eline fırsat geçti tahtacının.

6. ıhyay aylık usd

Hisseyi alalım iki yıldan fazla oldu.

İlk düşüncem IHGZT gibi 9-10 TL’ ye kadar gider düşüncesindeydim (dolar çanak hedefi yaklaşık 9-10 TL civarıydı) ekonomik kriz meydana geldi ve son 1,5 yılda oluşan enflasyonu da hesaba katarsak dolar çanağı artık tamamlanmalı diye sesli düşünmeye başladım. Nasıl götürür ne zaman götürür IHAAS’ı da örnek alırsa yok demeyiz.

Hissede oluşan dalgalanmalar, devre kestirmeleri ve ceza aldırmaları gibi olayları örnek gösterebiliriz(çevirdikleri filmi de unutmadık).

Bu arada defter değeri de 3,40 TL dir.

7. Böyle grafiklerle geldik biz de daha ne olur dedik durruk ben dibi bulmadım, ariyorum ,umurunda da değil diyor hala... Bırak doları halka arz olduğu gün ki fiyatta degil. Bize çanak değil el cezire ye satış, ihaas i fonlara kitleme veya kayyum lazım. Yoksa adam almış on kurum arasına kağıdı top gibi döndürüyor.
     Alıntı Originally Posted by Alpagut Yazıyı Oku

ıhyay aylık usd

Hisseyi alalım iki yıldan fazla oldu.

İlk düşüncem IHGZT gibi 9-10 TL� ye kadar gider düşüncesindeydim (dolar çanak hedefi yaklaşık 9-10 TL civarıydı) ekonomik kriz meydana geldi ve son 1,5 yılda oluşan enflasyonu da hesaba katarsak dolar çanağı artık tamamlanmalı diye sesli düşünmeye başladım. Nasıl götürür ne zaman götürür IHAAS�ı da örnek alırsa yok demeyiz.

Hissede oluşan dalgalanmalar, devre kestirmeleri ve ceza aldırmaları gibi olayları örnek gösterebiliriz(çevirdikleri filmi de unutmadık).

Bu arada defter değeri de 3,40 TL dir.

8. Bu grubun borsaya kote ettiği hangi şiirketi yatırımcısına kazandırdı?

Sayfa 637/717 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647687 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •