Sayfa 447/717 İlkİlk ... 347397437445446447448449457497547 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 3,569 - 3,576 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    çıkmayacakmis gibi de durmuyor

bu kadar hazirlik ???

borsayi da gectim isin ucu bize de dokunursa bak hikayeye

yatırım tavsiyesi değildir
    yazık yine olan yerli yatırımcıya olacak çok zor bistin toplaması bunlar gitmeden yön hep aşağı olur ..

2. ılım usta günaydın başka destek kaldımı senin grafikte ..ne yapmaya çalışıyor bunlar seans içi haber atıp basıyorlar..

3.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    ılım usta günaydın başka destek kaldımı senin grafikte ..ne yapmaya çalışıyor bunlar seans içi haber atıp basıyorlar..
    günaydın üstad...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. niyetleri pek iyi görünmüyor gine...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. hiç iyi görünmüyor bu nasıl bir oyun böyle 0.50 lere mi indirecek yada ihlasla aynı fiyata indirip birleşme olabilir..

6. rezillik 72 de yıkıldı..

7. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

8. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Sayfa 447/717 İlkİlk ... 347397437445446447448449457497547 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •