Sayfa 550/717 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560600650 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 4,393 - 4,400 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. hepsı alıcılı bu hıpne satıcılı..

1,19 a yazanı kapıyor. Bu kademede yakaşık 10 mly. işlem oldu...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

ihlgm ye devre kestirdi, bu da altına kaçırmış görüntüsü verilmiş durumda... ))
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4. cıno akıllı ol ah senı badem cıno cok cakalsın oglım..

kar realizasyonumu yapıyor, alım fırsatımı veriyor tahtacıyı anlamakta güçlük çekiyorum... bre tahtacı ne yapmaya çalışıyorsun

6. Daha öncede kuşlu site de yazdım. Amaç İhlas gazeteciliği ayrıştırarak KY'nin elinde kalan son lotları alma derdindeler. Merak etmeyin bir kaç güne kalmaz altın bulmuş gibi kapış kapış yaparlar. Ama alan da satan da kendileri olacak. Kimsenin de almaya cesareti olmayacak. YTD

Alıntı Originally Posted by apeyron Yazıyı Oku
    Daha öncede kuşlu site de yazdım. Amaç İhlas gazeteciliği ayrıştırarak KY'nin elinde kalan son lotları alma derdindeler. Merak etmeyin bir kaç güne kalmaz altın bulmuş gibi kapış kapış yaparlar. Ama alan da satan da kendileri olacak. Kimsenin de almaya cesareti olmayacak. YTD

8. ihlas gazeteyi ayrıştırma değil tam bir süzmelik,hırsızlık yani vicdanı olan müslümanların yapacağı bir iş değil yapılanlara bakılırsa tam iblis ,şeytan işi eee şirketlerin sahibi baş iblisede böyle hileli,şaibeli alavereler yakışır...

Sayfa 550/717 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560600650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •