Sayfa 307/717 İlkİlk ... 207257297305306307308309317357407 ... SonSon
Arama sonucu : 5735 madde; 2,449 - 2,456 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. Fakirin ilacı umut muş. İHA hele bi halka arz olsun buralardan alabilirmiyiz

2. Dah çok canlar yakar bu Amerikan uşağı
    Buna Bir Diyen yok
    Habire Halka arz ve bedelli bedelsiz bindiriyor
    Hadi bakalım Hakkımızda hayılısı

3. KAP haberi düştü olumlu mu acaba

4.  Alıntı Originally Posted by Sır Adam Yazıyı Oku
    KAP haberi düştü olumlu mu acaba
    Altın madeni bulduk diye kap gönderse patron gitmesini istemediği sürece gitmez. Borsa da işlem gören grup şirketlerinin tamamının tahtada ki hareketleri, hakimiyeti patron ve avanelerinin elinde.

Kap a gönderdiği haberde kayda değer bir şey değil zaten. bedellide sizden topladığım paraları çatır çatır oraya buraya harcıyorum demiş.

İha nın 14 milyon olan sermayesini borsa arzından önce sizden topladığım para ile 42 milyona çıkardım yakında onu da size arz edeceğim, gelen paraları da nasılsa daha önce yaptığım gibi bir şekilde hiç ederim diye düşünerek ellerini ovuşturuyor iblis uşağı kan emici ABD li müCo.... Allah Milletten çarptığın paraları yemeyi sana da senden olana nasip etmesin eyyyyyy ABD li
    müCo....

Bu arada yaptığım hesaba göre sermaye artışı yaptıkları İHA nın 1 TL nominal değerli payına yani 1 lotuna (%35 primli hesaba göre) 2,285 TL ödemişler.

Yatırım tavsiyesi içermez...

5. Bunlar Halis Su Katılmamış ....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    410
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by Karaşimşek1 Yazıyı Oku
    Bunlar Halis Su Katılmamış ....
    Lütfen ama... Bu arkadaşlarımız harama hile karıştırmaz.

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

7. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

8.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Sayfa 307/717 İlkİlk ... 207257297305306307308309317357407 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •