Special Days Image
Sayfa 282/717 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 2,249 - 2,256 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. Bir haftadır hergün endeksin en az 5 katı düşen bir kağıt olmadı. Bu ne ******** bir kağıtmış böyle

LND-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu ********in yüzünde yine küllüm oldun

Ama ne olursa olsun satmayaçağım

3. Bu ********in yüzünde yine küllüm oldun

Ama ne olursa olsun satmayaçağım

4. çanak olasılığını hesap ettik sapını verdi gotumuze it

5. Bu Şerefsiz Daha nereye kadar düşeçek

6.  Alıntı Originally Posted by Karaşimşek1 Yazıyı Oku
    Bu Şerefsiz Daha nereye kadar düşeçek
    Ben seansı izlemeyi bıraktım çayımı içiyorum bakıyorum. Yayında Tüm kar gitti zarardayım ama yapacak bir şey yok.
    Ben bekleyeceğim zarar eden arkadaşlarımın hepsinin Allah yardımcısı olsun
    Yatırım tavsiyesi değildir
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

7. Değerli Borsa Zedeli Dostlar
    Aşağıdaki metni Cimere girip Hazine ve Maliye Bakanlığını seçerek üstteki sekmeden dilek ve öneri olarak göndermeniz kamu oyu oluşturulması açısından birliktelik olacağı ve dikkate alınacağı kanaatindeyim.Saygılarımla.

Ülke ekonomisinin barometresi Borsa İstanbul’da bulunan hisse senetleri CORONA virüsü nedeniyle yapılan panik satışlarla aşırı derecede değer kaybederek ,şirket sermayelerinin ve yatırımcıların tasarruflarının erimesine sebebiyet vermektedir.
    Bistte hisse senetlerinde % 10 çıkış ve inişte uygulanan devre kesme marjının, panik işlemler geçene ve piyasalar durulana kadar inişlerde en az % 5 in altına çekilmesi yatırımcının korunmasında ciddi yararlar sağlayacaktır.
    Gereğini arz ve talep ederim.

8. Bugün ihlas grubu hisselerinden İhlas Yayın Holding elimde olduğu için telefon ettim. Aman Allahım o kadar mı beyefendi bir insan olur. Soruyorum size uygulanan kanuni bir işlem var mı bakın haberlerde böyle böyle şeyler yazılıyor web sitelerinde sizin grubunuza ve size
    ait olan şirketlerle ilgili yazılanlar var bir açıklama yapacakmısınız. Açıklama yaparsak yatırımcı zarar eder diyor. Siz açıklama yapmadığınız için bizler zarar ediyoruz. Ve yayınladığınız haberler vardı ne oldu o haberlere dedim siz hakimmisiniz savcımısınız diyor bana. Ben yatırımcıyım dedim.Marsta mı yaşıyorsun diyor bana ve hak ettiği cevabı verdim.

Benim ortağı olduğum , benim paydaş olduğum hissede kim oluyorsun ki benimle o şekilde konuşuyorsun. Senin maaşın burada ki yatırımcılar tarafından ödeniyor Ey İhlas Personeli. Ey benim Personelim. Saygılı ol. Az yada çok senin patronlarından biri benim...
    Elindeki İmtiyazlı hisse ile şirkete yön veren ne kadar o şirketin sahibiyse bende o kadar sahibiyim.
    Benim paramla maaş alıp konuşamazsın.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

Sayfa 282/717 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •