Sayfa 452/716 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552 ... SonSon
Arama sonucu : 5728 madde; 3,609 - 3,616 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. e-yatırımcı uygulamasını indirin e devlet şifresi ile hisselerinize blokaj koyun blokaj kaldırma işlemi 10 saniye sürüyor.
    şiddetle tavsiye edilir.
    Herkese yayalım.
    GAME STOP Vakti.!

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. ılım usta hoş geldim galip mtryo ne zaman isterse gider ..hepsi patron hissesi bizimkilerinde..

5. Profesör

Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    Saygidar illim bey galib hisselerinde otoritedir

6. illim üstadım nerelerdesiniz.İnşallah afiyettesiniz bizleri habersiz,bilgisiz,grafiksiz koymayın olmazmı..İhyay hakkında kısa,orta,uzun vade olmak üzere geleceğe dair düşünceleriniz nelerdir..varmı iyimser bir kıpırdanma, gelişme..Selamlar..

7. Sadece ihlas gazetenin piyasa değeri 1.200 mio gazetenin %50 sı ihyay sahip....Tgrt haber tv nin tamamı ihyayın....Daha önce yanılmıyorsam fox tv ye 200 mio dolar civarında sahip olduğu diğer tv kanalını satmıştı....Halka arz yapılacak İHA nın %75 i ihyay ın....Girişim sermayesinin %50 side ihyayın.....Peki bu kadar değere sahip İHYAY ın piyasa değeri ne 330 milyon tl civarı....Şaşırtıcı değilmi yorum size ait.....ytd

8.  Alıntı Originally Posted by ÜNİ Yazıyı Oku
    Sadece ihlas gazetenin piyasa değeri 1.200 mio gazetenin %50 sı ihyay sahip....Tgrt haber tv nin tamamı ihyayın....Daha önce yanılmıyorsam fox tv ye 200 mio dolar civarında sahip olduğu diğer tv kanalını satmıştı....Halka arz yapılacak İHA nın %75 i ihyay ın....Girişim sermayesinin %50 side ihyayın.....Peki bu kadar değere sahip İHYAY ın piyasa değeri ne 330 milyon tl civarı....Şaşırtıcı değilmi yorum size ait.....ytd
    Sayin uni forum sayfasinda ilk kez dogru bilgi veren kisi olarak sizi gordum bundan dolayi size cok tesekur ederim forum adina..
    IHYAY sirket olarak cok dolu bi sirket ayni zamanda ihlas gazetese ihlas haber ajansinin yuzde 30 sahibi dogal olarak ihyay haber ajansinjn yuzde 85 sahibi oluyor ve 330 milyon sirket degeri olan ihyay gazete tv kanali olan iyi bir konumdaki medya sirketi saka gibi bu piyasa degerinin gercek olmadigini ve cok buyuk plan yapildigibi dusunmeden edemiyorum sabresen sonunda kazanicak gibi duruyor tum hisedarlarin sabirli olmasini temenni ediyorum ....YTD

Sayfa 452/716 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •