Sayfa 548/717 İlkİlk ... 48448498538546547548549550558598648 ... SonSon
Arama sonucu : 5735 madde; 4,377 - 4,384 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. Borsa genel hisselerinin fiyatlarına bakıyorumda bu ihlas şirketleri kadar çöplük, adi,aciz,aşağılarda ,çamurlarda sürünenini bulmanız mümkün değil sadece cüzzamlı olan Kiriakos Miçotakis'in şirketlerinin hisseleri olduğunu görüyor olursunuz..Bu ucuz ,değersiz,kıymetsiz hisseleri takip ettikçe midem kalkıyor...Allah bu soyguncuları bildiği gibi yapsın..
    Hayırlı Cuma Günlerimiz ve Bayramlarımız Olsun..Amin..

2.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    bu hangı hısse yav ıhyay mı..
    Millet kafayı fena sıyırmış ..

3. Bera için yazdım. Onu da yanlış yere yazmışım. Özür dileriim.

4.  Alıntı Originally Posted by Serçe Yazıyı Oku
    Bera için yazdım. Onu da yanlış yere yazmışım. Özür dileriim.
    Özür dilemenize ne gerek var herkes hata yapabilir ..Ama erdemli insan olmanızdan dolayı tebrik ederim..Güzel huylu ve ahlaklı insanları severim...Selam ve dua ile..

5. Sabah seansında 1.46 tl'yi gören İhgyo öğlenden sonra 1.35 tl'ye kadar düşüyor yani neredeyse %10 bir düşüş buda oyunlarından,hilelerinden bir parçası ..Sonrada birileri çıkıyor ihlas şirketlerine övgüler yağdırıyor ve ekliyor efendim borsada tüm hisseler yükselirken ihlasların zamanı değilmiş yükselme zamanı şimdiymiş gibi gülermisin ağlarmısın bilemedim bu gün seans sonu rakamları görünce..ytd. Not:Nerede buranın çok konuşan atıp tutan müdavimleri yoksa ihyay ile işiniz bittimi..

6.  Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    Sabah seansında 1.46 tl'yi gören İhgyo öğlenden sonra 1.35 tl'ye kadar düşüyor yani neredeyse %10 bir düşüş buda oyunlarından,hilelerinden bir parçası ..Sonrada birileri çıkıyor ihlas şirketlerine övgüler yağdırıyor ve ekliyor efendim borsada tüm hisseler yükselirken ihlasların zamanı değilmiş yükselme zamanı şimdiymiş gibi gülermisin ağlarmısın bilemedim bu gün seans sonu rakamları görünce..ytd. Not:Nerede buranın çok konuşan atıp tutan müdavimleri yoksa ihyay ile işiniz bittimi..
    1.20 ıle yarısı gıttı 1.05 gel,/ırse alırız gelmezse gule gule..

7. hepınız sattınızmı beyler kımse yok...

8. Gazeteye geçtim ben komple 1 in altında iken
     Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    hepınız sattınızmı beyler kımse yok...
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 548/717 İlkİlk ... 48448498538546547548549550558598648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •