Sayfa 536/717 İlkİlk ... 36436486526534535536537538546586636 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 4,281 - 4,288 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. borsa kırmızı olsa 80 yapışmıştık badeler çok fena reis bile yola getiremedi mücoyu şu fiyatlar rezalet ya gözaltındaki kağıtlar bile 5 misli gitmiş bu ne terbiyesiz ahlaksız adammış ya....

2. Sağ gösterip Sol Vuruyor

Zaten Babasınıda Sevmezdim Az Dansöz Oynatmadı Milletin Paralarıyla Tv De

3.  Alıntı Originally Posted by LARİX Yazıyı Oku
    Uzun vadeci olduğum için aylık kapanışları baz alıyorum genelde...TL Bazında grafikte, 87-1,12 arasi ara dirençler olmak kaydi ile , 87 üstünde tutunabildiği sürece 1,12 ye kadar önü açık duruyor...
    Dolar bazında grafik çok açık, 4-8 cent bantını yukarı kırdığı an 37 cente kadar yolu açık... 8 cent bugünkü kurdan 1,48-1,49 yapıyor...
    Çok teşekkür ederim..Sağ olasınız..Hayırlısı olur inşallah..

4.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    yok abim al sat yaptığım ayrı uzun vade ayrı .nasip ihlasa adım attım 65 den şimdi nerde..
    Kardeşim,hayırlı uğurlu olur inşallah..Ben sadece şaka yapmak istedim..Selamlar..

5. Allah bu hale düşürenleri kahretsin kardeşim. Ocağım söndü, para diye bir varlığım kalmadı.

İmtiyaz halkı iptal edilmeli. Bedelli yapılan hisse kuruş fiyattan geri alım bile yapılmadı.

Borsa 900 puandan 5 bin puana doğru ilerliyor. Yıllık enflasyon aldı başını gidiyor. İhtiyaçlara yetişmekte zorluklar yaşanıyor. Gel gördür ki, yıllarca hisseler hep bu seviyelerde geziniyor. Sürdürülebilir karı olmayan şirketlerin, temettü dağıtmayan şirketlerin Bedelli sermaye artışı ile büyümesinin yasak olması gerekir. Eğer bedelli olacaksa oy hakkına göre BEDELLİ olacak şekilde düzenleme yapılmasında fayda var.

İmtiyaz hakkı denilip, genel kurulda hisse oylamasında eşitsizlik olup, iş bedellide para koymaya gelince bir anda eşit olunuyoruz ve hepimiz hisse miktarına göre para veriyoruz.

Sesimizi duyan olmuyor.

6. 2 gündür endeks %4 gitti bu %3 ekside endeksin geldiği yere bak bunlar 1 lira altında ne zaman gideceksin

7. he he kafayı yemiş lavuk bu piyasada 85 den mal istiyor bende istiyorum badem ver o zaman..

Donkişot şeytana sordu
    -ormanda savaş naralarıyla bağıran siz değil misiniz.
    -Elbette biziz.
    -Allah Allah diye bağırıyordunuz ama.
    -Bizim işimiz kandırmak ve daima aldatmaktır şeytan şeytan diye bağıracak değiliz ya...

Sayfa 536/717 İlkİlk ... 36436486526534535536537538546586636 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •