Sayfa 697/717 İlkİlk ... 197597647687695696697698699707 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 5,569 - 5,576 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. 1.38 den aranızdan ayrılıyorum. 0.92 den beri sabırla taşıdım.40 günde yüde 50 .bereket versin .hepinize bol kazançlar...y.t.d.

2. Hayırlı olsun güle güle harcayın
     Alıntı Originally Posted by çulsuz Yazıyı Oku
    1.38 den aranızdan ayrılıyorum. 0.92 den beri sabırla taşıdım.40 günde yüde 50 .bereket versin .hepinize bol kazançlar...y.t.d.
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bir yıl içinde gördüğü en yüksek zirve 1,40 tan döndü. Baba Holding ise 1.35 i görmüştü. Şu an için oradan çok uzak...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4. babana gectim bademim..seviyerm seni..hoscakal..

5. Grup olarak ihlas holding hissesi fiyatı tüm şirketlerin önüne geçip yürümedikten sonra yükselişler ciddi ve kalıcı değildir.. sende o muazzam kıvrımlı sağlam paketler olduktan sonra birazda sana para musluklarını ardına kadar açan babayı hoş ve memnun eyle sevaptır. Al sat tavsiyesi değildir..Not:Rahmetli de iyi şofördü iyi sollardı ama sonunda tekerleksiz dört kollu arabaya binmek kaçınılmaz olmuştu yani her şey para değil bize her yönüyle güzel ve iyi insan olmak yaraşır..
    Son düzenleme : levoysalı horofira; 02-08-2023 saat: 15:35.

6. terse sarmaya mı?

Başladı

7. Çakallar'da ses yok avlarını afiyetle yediler şimdide sülükler pusuya yattılar bekliyorlar..Ak Partiye oy verenlere ağır hakaretler,beddualar eden zavallılar hepi başınıza gelsin..

8.  Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    Çakallar'da ses yok avlarını afiyetle yediler şimdide sülükler pusuya yattılar bekliyorlar..Ak Partiye oy verenlere ağır hakaretler,beddualar eden zavallılar hepi başınıza gelsin..
    Ak partiye oy verenlere hakaret edenler sonuna kadar haklılar.Adamların yılları çalındı hakaret etmek anasının ak sütü gibi helal.Siz yıllarınız çalındığı halde ekmek soğan yeriz yinede ak partiye oy veririz diyenler açlıktan sürüneceksiniz.Birey olmayı öğrenemediniz.Kula kulluk etmekten vazgeçmediğiniz.Donunuza kadar tüm varlıklarınızı satanlara arka çıktınız.Ülkeyi afgan paki suri dolduranlara destek verdiniz.Şimdide cezasını çekeceksiniz.Lamı cimi yok sürüneceksiniz.

Sayfa 697/717 İlkİlk ... 197597647687695696697698699707 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •