Sayfa 485/717 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 3,873 - 3,880 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. İhyay hissesinde açığa satış ve tedbir kararı sonrası eş zamanlı 0,83 krşlardan 0,60 krşlara düşerken,Kristal kolayada aynı şekilde açığa satış ve tedbir kararı uygulandı ama bu şirket hisselerinde İhyay'a göre düşüş değilde yükselişler tavanlar mevcut aradaki dürüstlük ,insanlık farkını anlayabiliyormusunuz öyleya biri insan diğeri baş şeytan hatta şeytanlara da parmak atan pabucunu ters giydiren kor*****n tüm varyantlarının mevcut olduğu şeytanül İblis..Bildiğinden geri durma bakalım gün olacak seninde tepene binip hesap soracak bir hayırsever babayiğit çıkacak elbet seyirlik hallerini pek yakında olmadı 2023 yılı içinde Allah'ın izniyle göreceğiz inşallah..

Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    Tedbir kararı kasıtlı alınmış ise güzel haber.
    Tedbir kararı operasyon planlanlanan tahtada genelde olumlu bir zemindir. Tahtacı başı hamallık yapmadan fiyatı yukarı çeker ancak bu hainlerin tahtası için geçerli olmuyor maalesef dolayısıyla bende yanlış anlaşılmıştım.

3.  Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    Tedbir kararı operasyon planlanlanan tahtada genelde olumlu bir zemindir. Tahtacı başı hamallık yapmadan fiyatı yukarı çeker ancak bu hainlerin tahtası için geçerli olmuyor maalesef dolayısıyla bende yanlış anlaşılmıştım.
    Bunların tahtalarında herşey farklı işliyor. Yayını o kadar zamandır bekletiyorum hala tık yok )
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Bunların tahtalarında herşey farklı işliyor. Yayını o kadar zamandır bekletiyorum hala tık yok )
    Aynen öyle başkent hocam.

5. hep aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaynıııııııııııııııııı HİKAYE

ÜÇ GÜNDÜR 0,64 İle 0,67 yakıyorlar Kapanış 0,65 kapatıyor

Hep Aynı Hikaye

90 Cente halka arz ettikleri hisse 4 cente düşmüş...Dolar 50 tl de olsa bu grubun kağıtları nominal altında kalmaya devam edecek sanırım.. Nominal üstünede sadece bedelli yapmak için çıkarıyorlar malesef...

Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma…Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma…

7.  Alıntı Originally Posted by LARİX Yazıyı Oku
    90 Cente halka arz ettikleri hisse 4 cente düşmüş...Dolar 50 tl de olsa bu grubun kağıtları nominal altında kalmaya devam edecek sanırım.. Nominal üstünede sadece bedelli yapmak için çıkarıyorlar malesef...
    Son bilançolardan umutluydum ama bir o kadarda umutsuzdum çünkü İhlas Grubu hisseleri olunca insan her ihtimali düşünüyor. Ama inşallah piyasa normal bir seyirde giderse güzel günlerin geleceğini düşünüyorum.
    Yatırım tavsiyesi değildir
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

8. Bilânçodan alıntı;

Net dönem karı veya zararına göre kâr 31.866.935 TL

Ana ortaklığa ait özkaynaklara göre kâr 58.510.160 TL

Toplam özkaynaklara göre kâr 686.575.462 TL
    Toplam özkaynaklara göre de defter değeri 2,6 TL olmuş. Elbet birileri bunu fark eder.

Sayfa 485/717 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •