Sayfa 302/717 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 2,409 - 2,416 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Şarhoşluk veren maddeler günahtır biliyorum ama günah işlemenin insanı dinden çıkardığını ilk defa duydum. Ben Şirk koşmuyorum insan dolandırmıyorum Dinin hükümlerini reddetmiyorum onun için dinden çıkmam. Yeterince dini bilgiye sahibim o yüzden sıkıntı yok.
    Yaptığım bir irtidâd yok. Ayrıca beni mürted yapacak bir şey de yok. Ulema toplanıp karar verdiyse başka O ulemaya sorarım hakkı yenilen binlerce insan için ağzınızı açıp tek laf ettiniz mi, mağdur edilen yatırımcı için tek söz ettiniz mi ? Yoksa Lüks arabalarla gezip 5 yıldızlı otellerle tatil yapıp cariyelerle takılırken mi fetva verdiniz.

Ben yatırımcıyım yıllarımı alan bir şirketler grubundan gelen parayla her şeyi yapma hakkına sahibim.

Sana canım kardeşim diye hitap ederek dinenen yanlış yaptığıni düşünerek bir konuda uyarmak istedim bana teşekkür ederek istetigin gibi inanarak yaşamaya devam ede bilirsin ama mevzuyu uzatarak ve yanlış insanları örneklendir mene gerek yok RABBİM yanlış yapanı islah etsin.

2. Rüçhan olayı bitti. Bakalım bundan sonra ne olacak portföyümdeki bütün nakitle bugün mesai sonuna yakın mallanarak buradayım. İnşallah bu sefer yüzümüz güler

3.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    İnşallah şu grup hisselerinden çıkarsam yıllardır dediğimi yapıp Şarap dağıtacağım o günü bekliyorum
    Hocam merhaba iheva da 336. sayfalardayım. Geçen sene oradaymışın, dikkat ettim şimdide burdasın. İhyay hakkında ne düşünüyorsun ihevaya benziyormu beklemeye değermi

4. gedik hisse alıp satarak 200 bin zarar etti. dün aldığı 5 milyon lotta elinde. A1 rüçhan alıp hissseye satarak 200 bin kar etti. A1 13 milyon lot sattı.bu 13 milon lotuda 5 aracı kurum aldı. iş bankası başta olmak üzere...Rüçhan başladığından beri İhyay %20 düştü ihgzt % 20 yükseldi. ihgzt ihyay ın iştiraki. VE rüçhan bitti. Artık Pazartesi nasıl olur tahmin size kalmış.

5. Bacaksız harami hırsız Co'da filim bitmiyorki tüm yollar kapılar hep kendine çalışıyor..Gazetede tüm bedelsizleri kendileri aldı ihyayda bedelli yaptı fiyatı düşük kalan holding hissesini alıp yükseltmiyorda gazete hielerini topluyor hangilerini tabiki bedelsizleri 6-7 tl'lerden gömmmek üzere oyun üstüne oyun peçeteci kolanyacıda ..

6. ruçhanların parası hangi gün hesaba olacak..

7. gdk cuma günkü zararı hazmedememiş gibi. tahta 2 kere kafa kaldırdı. 500 bin 500 bin satışlar yazarak tahtayı baskılıyor. gedik baskı yapmasa 1.17 yi görebilirdik.

8. ihlas holding iyi görünüyor. belki holding hareketlenirse ihyay a da olumlu yarar

Sayfa 302/717 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •