Sayfa 496/717 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596 ... SonSon
Arama sonucu : 5733 madde; 3,961 - 3,968 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

Alıntı Originally Posted by Karaşimşek1 Yazıyı Oku
    Tahtadan O durum Çıkıyorda Senden Nasıl bir Hareket Bekleniyor
    Ben kronik bir ihyaykolik olduğumdan hep iyi görüyorum. Her an patlamaya hazır bir mısır
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. Sadece ihlas haber ajansındaki değeri yaklaşık 70 milyon dolar ihlas yayın bugün itibarıyla piyasa değeri 16 milyon dolar.....Bu ne yaman çelişki daha nerde gazetedeki hissesi nerde tgrt tv nerde kasadaki 550 milyon para.....ytd

3. Elbet bigün birileri farkedecek acaba o zaman bugünkü yazılanlaı hatırlarız....ytd

4. Yönetim Kurulumuzun bugün (29.06.2022) yapılan toplantısında;

Şirketimizin pay fiyatının Şirket faaliyetlerinin gerçek performansını yansıtmaması sebebi ile pay sahiplerini korumak, hisse fiyatının istikrarlı ve gerçek değerine uygun oluşumuna katkı sağlamak, yatırımcıların şirketimize olan güvenini artırmak amacıyla azami 35.000.000 TL'ye kadar pay geri alımı yapılması kararlaştırılmıştır.

Sermaye Piyasası Kurulu'nun daha önce yayınlanan 21.07.2016, 25.07.2016 ve 23.03.2020 tarihli duyurularına istinaden Şirket paylarının Borsa'dan yönetim kurulu kararı ile geri alım yapılabilmesine, geri alım için ayrılacak fonun, Şirket öz kaynaklarından karşılanmak üzere en fazla 35.000.000 TL olmasına, geri alınacak azami pay sayısının ise bu tutarı geçmeyecek şekilde belirlenmesine ve Yönetim Kurulu kararı ile yürütülecek geri alım işleminin, yapılacak ilk genel kurul toplantısı gündemine alınarak, Genel Kurulun bilgisine sunulmasına karar verilmiştir....................................... .................................................. ...............

Sen nasıl bir dolandırıcı,soyguncu ahlaksız iblissin ag 0.50 krş'larda gezinen senin şirketlerin değilmidir sevdiğimin evladı sen kimi yada kimleri kandırmaya çalışıyorsun..İhave de 35 milyonluk alım yapacak sözde namus yoksunu herif biz bilmiyormuyuz O 35 milyonun sağ cebinden sol cebine gireceğini sen bana 1.26 tl den hisseleri göm sonra 0,50 krş düşür ana paramın 2 yıllık getirisini boş verin %70'ini cebine indir sonrada tüm hisseleri sende olan ihave'yi seç oradaki yatırımcılar mağdur edilmişmiş diğer 5 şirketindeki ocağına incir ağacı dikip mağdur ettiğin gariban küçük yatırımcılar ne olacak hırsızların şahı harami başı müçotakis...

5. Aslında yeni bir sektöre imza attılar ihyay'ı kaldırması ve tavan tavan yaptırması lazımdı son video film haberleri

6.  Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    Yönetim Kurulumuzun bugün (29.06.2022) yapılan toplantısında;

Şirketimizin pay fiyatının Şirket faaliyetlerinin gerçek performansını yansıtmaması sebebi ile pay sahiplerini korumak, hisse fiyatının istikrarlı ve gerçek değerine uygun oluşumuna katkı sağlamak, yatırımcıların şirketimize olan güvenini artırmak amacıyla azami 35.000.000 TL'ye kadar pay geri alımı yapılması kararlaştırılmıştır.

Sermaye Piyasası Kurulu'nun daha önce yayınlanan 21.07.2016, 25.07.2016 ve 23.03.2020 tarihli duyurularına istinaden Şirket paylarının Borsa'dan yönetim kurulu kararı ile geri alım yapılabilmesine, geri alım için ayrılacak fonun, Şirket öz kaynaklarından karşılanmak üzere en fazla 35.000.000 TL olmasına, geri alınacak azami pay sayısının ise bu tutarı geçmeyecek şekilde belirlenmesine ve Yönetim Kurulu kararı ile yürütülecek geri alım işleminin, yapılacak ilk genel kurul toplantısı gündemine alınarak, Genel Kurulun bilgisine sunulmasına karar verilmiştir....................................... .................................................. ...............

Sen nasıl bir dolandırıcı,soyguncu ahlaksız iblissin ag 0.50 krş'larda gezinen senin şirketlerin değilmidir sevdiğimin evladı sen kimi yada kimleri kandırmaya çalışıyorsun..İhave de 35 milyonluk alım yapacak sözde namus yoksunu herif biz bilmiyormuyuz O 35 milyonun sağ cebinden sol cebine gireceğini sen bana 1.26 tl den hisseleri göm sonra 0,50 krş düşür ana paramın 2 yıllık getirisini boş verin %70'ini cebine indir sonrada tüm hisseleri sende olan ihave'yi seç oradaki yatırımcılar mağdur edilmişmiş diğer 5 şirketindeki ocağına incir ağacı dikip mağdur ettiğin gariban küçük yatırımcılar ne olacak hırsızların şahı harami başı müçotakis...
    Iheva nın bedelli zamanı gelmiş demek.

...Yatırım tavsiyesi içermez...

7. tek seçenek bu ihlas grubunun tamamına kayyum atanması. sadece magduriyet doguran gereksiz şirketler topluluğunu muhafaza eden kim var ise gerçekten çok cesur kendinde bu gücü görüyor demekki . kimler bu soyguna ortak ise hem bu dünyada hem ahirette hesapları çok çetin olacak dolar ve enflasyon bazında insanların paraları 10/1e düşmüş .... bizim fonladıgımız paralarla hem dolar aldılar hem yatırım yapıp servetlerine servet kattılar .... tamamen ahmakça bi yatırım yaptıgımı kabul ediyorum bu hırsızların hisselerine yatırım yaptıgım için .... fakat bu kadar insanlara zulüm edilmez tek kelime ile ibretlik bi durum paramız tuvalet kagıtı bile değil .... gerçekten bu düzene alet olanları ALLAH a şikayet ediyorum çünkü şikayet ettigimiz kurum ve kuruluşlardan devletten insanlara bi fayda yok şikayet edebileceğim en yüksek makama şikyet ediyorum ALLAH tüm planlarınızı bozsun inş
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

8. Muvazakar anlayışın ardında, hisse fiyatlarında olduğu gibi sürekli dipleme, vakumlama,iç etme ...nin asıl zanaatları olduğu, meğerse neymiş dedirten görüntülerde mevcut, bu kadar işleri yolundayken,,bu ib elik niye, allah ıslah etsin, asıl ihlas a erdirsin.....

Sayfa 496/717 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •