Sayfa 499/717 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 3,985 - 3,992 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Hasan almaz basan alır diyorsun. Bal şanslar. Baltayı taşa vurdu, sakızı moka düşürdü spek. Bu noktada hep alıcıyız, bizi KY (keriz yatırımcı) zannetti gafil. Buradan donu kaptırmadan kurtulursa bravo diyeceğim. Akıllı ol tahtacı
    sağol abim sevdiklerinle beraber saglılı bayramlar dilerim.

tüm islam aleminin kurban bayramı kutlu olsun ..
    Son düzenleme : muhteberu; 06-07-2022 saat: 11:20.

2.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Bulanda vermez çalan da vermez diyoruz ama, bizi çok sevdiğinden kırmıyor veriyor. Bakalım 61 den de verecekmi yaw
    Haklısın kardeşim ben zaten şaka yollu takılmıştım..Allah bu zalimin çöplüğünden,bataklığından en yakın zamanda kurtarır bizi inşallah..Hükümeti,spk'yı yanına çekmiş köpeksiz köy buldu değneksiz geziyor tıpkı ali kıran baş kesen gibi din taciri İblis..

Satışları A1 yapıyor. Bize gösterilen bu. Diğer aracı kurumlardan da almış olabilir. İnatla ve hırsla baskıya şimdilik devam ediyor. A1 de 20 mly. Civarında kaldı. Bu arada 61 den de ilave yapmış bulunmaktayım. Bu iştirak bağlı ortaklık ve de bu sermaye yapısı ile buralarda kal ma malı...

4. Eyvallah kardeşim,Allah razı olsun..Selam ve dua ile.. Hayırlı bayramlar dilerim...

A1 capital dan sahte satış devam ediyor. 1,33 mly. Net satış yapmış görüntüsü var. İzliyoruz...

6. Hisse fiyatında ifşa sonrası bir patlama bekliyorum,,anatomi öyle söylüyor?!¿ YTD.

7.  Alıntı Originally Posted by Mamut Yazıyı Oku
    Hisse fiyatında ifşa sonrası bir patlama bekliyorum,,anatomi öyle söylüyor?!¿ YTD.
    aşagı mı yukarımı patlayacak anatomiye bi sorsaydın sn mamut
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

8. Anatomi der ki geciktirici kullanmazlarsa yukarı patlar,,,burada yüzlerce binlerce ky nin cadı kazanında kemiklerine kadar erdirildiği bi firmanın başına gelen ibreti alem durum ve hisse fiyatına yapılan ironidir,, hiç bir iktisat kuramına uymayan bu fiyatlar ile firma sosyal medya tabiri ile" yüce mesih isa" 'yı mı beklemektedir.... ucuzluğundan dolayı gözucu ile izlediyim asla yatırım yapılmayacak firma ya karşı elestiridir...O kadar!

Sayfa 499/717 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •