Sayfa 707/717 İlkİlk ... 207607657697705706707708709 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 5,649 - 5,656 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. Sayın Karaşimşek 1 kardeşim,bizleri aydınlatma zahmetinde bulunduğunuz için çok teşekkür ederim ,sağ olasınız..İyi akşamlar dilerim..

Üstatlar bir iki biseyler yazın teknik, temel, duyum, olasılık, ihtimal her neyse.
    Tabikii iki tarafı keskin bıçak fakat umut dünyası işte.

3.  Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    Üstatlar bir iki biseyler yazın teknik, temel, duyum, olasılık, ihtimal her neyse.
    Tabi ki iki tarafı keskin bıçak fakat umut dünyası işte.
    Kademelerdeki lot sayısı ve işlem hacmi hisselerin belli mercilerde el değiştirdiğinin en büyük göstergesi. Bu saatten sonra alır giderde servis edip satabilir de ama 2. ihtimal eğer mal toplandı ise bu servis edilecek yerin buralar olmadığını artık kundaktaki çocuklar bile bilir. Ben şahsen Atak abimizin elindeki lotları bi şekilde neye karşılık bilmiyorum ama baskılama, hile hurda veyahut karşılılıklı anlaşma ile devir teslim edildiğini düşünmekteyim. Hareket buralarda durulur mu veya kaça çıkar bir bilgi belge yok. Hep beraber izleyip göreceğiz.

Alıntı Originally Posted by apeyron Yazıyı Oku
    Kademelerdeki lot sayısı ve işlem hacmi hisselerin belli mercilerde el değiştirdiğinin en büyük göstergesi. Bu saatten sonra alır giderde servis edip satabilir de ama 2. ihtimal eğer mal toplandı ise bu servis edilecek yerin buralar olmadığını artık kundaktaki çocuklar bile bilir. Ben şahsen Atak abimizin elindeki lotları bi şekilde neye karşılık bilmiyorum ama baskılama, hile hurda veyahut karşılılıklı anlaşma ile devir teslim edildiğini düşünmekteyim. Hareket buralarda durulur mu veya kaça çıkar bir bilgi belge yok. Hep beraber izleyip göreceğiz.
    Teşekkür ederim değerli yorumunuz için. Bende bir kap hâberiyle( yalan/dolan) bu çıkışın taçlanacağını düşünüyorum çünkü bu ıtibarsızlar yüksek fiyatlarda karşılık bulamazlar.
    Tek bir iyi tarafı dediğiniz gibi hacimsiz olması.
    Bu tahtada mal kaptırmamak için kademelere lot yazmıyorlar anlamına geliyor bence. Bu tahtada hacim artması demek gel gel amaçlı olduğunu öğrendim.
    Atak olayına ise aklım ermiyor. Sayın Apeyron. Ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim değerli yorumunuz için. Bende bir kap hâberiyle( yalan/dolan) bu çıkışın taçlanacağını düşünüyorum çünkü bu ıtibarsızlar yüksek fiyatlarda karşılık bulamazlar.
    Tek bir iyi tarafı dediğiniz gibi hacimsiz olması.
    Bu tahtada mal kaptırmamak için kademelere lot yazmıyorlar anlamına geliyor bence. Bu tahtada hacim artması demek gel gel amaçlı olduğunu öğrendim.
    Atak olayına ise aklım ermiyor. Sayın Apeyron. Ytd.
    Malı yukarıdan servis etmek bunların işi sayın Atik Bey yapacakları iş belli hisseyi yukarı götürdükten sonra. BAE veya Katar ile satış anlaşması haberine bakar tüm malı servis etmeleri. Tüm medya bunların elinde. Haber yapmak zaten bunların işi adı üstünde Yayın.��

Bu senaryolar çıkış devam ederse . Aksi halde birazdan tabana verseler hiç şaşırmam.
    Bu gemi fırtınalı havada kaptansız yüzdüğü için, kapıldık gidiyoruz bahtımızın rüzgarına.

Alıntı Originally Posted by apeyron Yazıyı Oku
    Malı yukarıdan servis etmek bunların işi sayın Atik Bey yapacakları iş belli hisseyi yukarı götürdükten sonra. BAE veya Katar ile satış anlaşması haberine bakar tüm malı servis etmeleri. Tüm medya bunların elinde. Haber yapmak zaten bunların işi adı üstünde Yayın.��
    Açıkçası böyle bir hâber bana makûl geliyor hem konjonktürel, hemde ihaasın bu fiyatlarda tutup kuruşlara inmemesi bu senaryoyu destekliyor Sn Apeyron. Böyle bir durumda tahmin edilemiyecek rakamlara grup olarak gider maaalesef ana holding bundan yine nasibini almaz. Ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    Açıkçası böyle bir hâber bana makûl geliyor hem konjonktürel, hemde ihaasın bu fiyatlarda tutup kuruşlara inmemesi bu senaryoyu destekliyor Sn Apeyron. Böyle bir durumda tahmin edilemiyecek rakamlara grup olarak gider maaalesef ana holding bundan yine nasibini almaz. Ytd.
    Aynen de öyle oluyor. İhlas holding yine kademeler çok şişkin ve yok yüksek hacmin olması bunun işareti olabilir. İhyay tavan yaptığı günlerde bugünkü yapmış olduğu hacmin en az 5 katını yapardı. İlginç günler, aylar bizi bekliyor. Sezgilerim bu yönde. İnşallah yanılmam. YTD

Sayfa 707/717 İlkİlk ... 207607657697705706707708709 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •