Sayfa 708/717 İlkİlk ... 208608658698706707708709710 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 5,657 - 5,664 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

Alıntı Originally Posted by apeyron Yazıyı Oku
    Aynen de öyle oluyor. İhlas holding yine kademeler çok şişkin ve yok yüksek hacmin olması bunun işareti olabilir. İhyay tavan yaptığı günlerde bugünkü yapmış olduğu hacmin en az 5 katını yapardı. İlginç günler, aylar bizi bekliyor. Sezgilerim bu yönde. İnşallah yanılmam. YTD
    Yinede bu itibarsızların hacim tuzağına güvenmeyin. Piyasanın katılım sağlanamamasından mütevellit dikkat çekmek amacıyla yapılan tuzak.
    Kurumsal şirketlerde ise büyük oyuncuların savaşı dolayısıyla talep dengesi ağır basar ve teknik sinyali olumlu düşünülebilir.
    Tavandaki işlem bu rakamlardan 20 milyon üzerine ciksaydi tehlike sinyali çalıyor demekti benim için
    Şimdilik hedefleri cılız tahtada yatırımcının malını toplamak gibi görünüyor.
    Yinede hiç güven vermiyor. Ölmüş eşşek kurttan korkmaz misali benimkisi.
    Kâğıt 50 tl olsa benim maliyetimi karşılamaz.
    Takıntı oldu bizimkisi öyle bakıyoruz işte.

KAP gönderde taçlandır ki millet sebat etsin. Kaldıysa tabi.
    8 lira olsa endeksteki kolerasyon sağlanmış olur. Şu hale bak.
    Hâlâ dökme peşindesiniz.

Ilginç işler oluyor yok mu fikri olan.

4. Ne mutlu size.. düşse sizlaniyorsunuz çıksa yine sizlaniyorsunuz. Elinde olana hayırlı olsun

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Ne mutlu size.. düşse sizlaniyorsunuz çıksa yine sizlaniyorsunuz. Elinde olana hayırlı olsun

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çok haklısın kardeşim .. epey bir zamandır yazmıyorsun,hoş geldin..Evet çok ilginç ve şok şaibeli,hileli,alavereli,dalavereli şeyler oluyor Esas faaliyet alanı olan devasa inşaat sektörü şirketi ( İHGYO )olan şirketinin hisse fiyatları yerinde sayıyor olması gereken yerde,rakamlarda,fiyatlarda ne hikmetse kıçı kırık İHYAY iştirak şirketi ve rakamları yer alıyor hırsızlık,yolsuzluk,soygun yine gırla gidiyor hani ne derler''köpek çok yemekten vazgeçmez'' diye, işte öyle bir şey..

6. Evet arkadaşlar size bir masal anlatacağım.
    Bundan evvel zaman içinde kalbur zaman içinde 2019 yılında YEŞİL ZÜMRÜD şatosu varmış. Bu şatonun bir yaveri varmış. Adı ise Gariban Ahmet'miş birgün kral sinirlenmiş yahu demiş sen bu şatoyu sahiplenemezsin demiş. Garip Ahmet elinde ne var ne yok bana vereceksin demiş. Gariban Ahmet mecbur razı olmuş. Kral tüm YEŞİL ZÜMRÜD şatosunu ele geçirince öyle değere binmeye başlamış ki 2021 yılının başına gelindiğinde tuğlasının her birinin tanesi 258 altın akçeye kadar yükselmiş. Gel zaman git zaman Garip Ahmet İHYA Şatosu'nun bir kısmını almış. Ta ki 52 odası artık onun imiş. Şatoda artık benim düdük öter demiş ama kimse takmamış. O badem bıyıklı kral haber alır almaz 2023 yılı haziran ayında gelmiş bu Garip Ahmet'in tüm neyi var neyi yok yine elinden alıvermiş adamın elinden 52 odalı İHYA ŞATOSU'DA gitmiş. Şimdi bu badem bıyıklı kral İHYA ŞATOSU'da benim demiş. Bakalım hikayenin sonu nereye varacak. Onu da siz tamamlayı verin gari.

7.  Alıntı Originally Posted by apeyron Yazıyı Oku
    Evet arkadaşlar size bir masal anlatacağım.
    Bundan evvel zaman içinde kalbur zaman içinde 2019 yılında YEŞİL ZÜMRÜD şatosu varmış. Bu şatonun bir yaveri varmış. Adı ise Gariban Ahmet'miş birgün kral sinirlenmiş yahu demiş sen bu şatoyu sahiplenemezsin demiş. Garip Ahmet elinde ne var ne yok bana vereceksin demiş. Gariban Ahmet mecbur razı olmuş. Kral tüm YEŞİL ZÜMRÜD şatosunu ele geçirince öyle değere binmeye başlamış ki 2021 yılının başına gelindiğinde tuğlasının her birinin tanesi 258 altın akçeye kadar yükselmiş. Gel zaman git zaman Garip Ahmet İHYA Şatosu'nun bir kısmını almış. Ta ki 52 odası artık onun imiş. Şatoda artık benim düdük öter demiş ama kimse takmamış. O badem bıyıklı kral haber alır almaz 2023 yılı haziran ayında gelmiş bu Garip Ahmet'in tüm neyi var neyi yok yine elinden alıvermiş adamın elinden 52 odalı İHYA ŞATOSU'DA gitmiş. Şimdi bu badem bıyıklı kral İHYA ŞATOSU'da benim demiş. Bakalım hikayenin sonu nereye varacak. Onu da siz tamamlayı verin gari.
    Sayın Apayron = Kendisi Hikayeyi Tamamlamaya devam ediyor Yakında Son Noktayı Vİrgülüne Varıncaya kadar İşaretledikten sonra Koyar Hiç Merak etme...

8. Badem bıyık Kral bu işi ilmek ilmek işliyor. Nasıl boy boy resim çektirip elimize verdiği gibi işini iyi biliyor. Kral aslan Kral

Sayfa 708/717 İlkİlk ... 208608658698706707708709710 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •