Sayfa 714/717 İlkİlk ... 214614664704712713714715716 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 5,705 - 5,712 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    Bana öyle geliyor ki tahtacı mal toplamak için kıvranıyor agresif tavırları bu yüzden
    Yanılma ihtimalim çok yüksek olsada hedefleri büyük ve aceleleri var gibi.
    Biz kuruşlu rakamlara zaten alışığız ancak hedef fiyatları bence abad eder.
    Bu konjonktürel ortamda çoktan kuruşlara dönmüştü.
    Bir lot dahi satılmaz gibi duruyor. Yıllardır zararda olup bekleyenler için söylüyorum.
    Yeni yatırımcıyı az ihtimal dahi olsa batırır. Asla ytd.
     Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    Güvendikleri dağlar var. Bu psikoloji tahtada oldukça belli oluyor ergen gibi davranıyorlar.
    Yakında görecekler mal nasıl toplanır ytd.

Aferin size çocuklar...

2.  Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    Aferin size çocuklar...
    Minnetsiz,benlikli,kibirlilikli,fitne,fesat çıkaran ve insanları birbirlerine düşürmeye çalışan yanını günahım kadar sevmem ama bu konuda takdir ediyorum..

Alıntı Originally Posted by levoysalı horofira Yazıyı Oku
    Minnetsiz,benlikli,kibirlilikli,fitne,fesat çıkaran ve insanları birbirlerine düşürmeye çalışan yanını günahım kadar sevmem ama bu konuda takdir ediyorum..
    Aleyhime söylediğin bir çok sözün doğruluğunu ispatla, burada paylaş ben bu platforma bir daha çıkmam.

4. Atik efendi, bu tartışmalar bir son bulsun artık uzatmaya gerek yok tartıştıklarımız bir incir çekirdeğini dahi doldurmaz kalp kırmaya,üzmeye değermi bir vatandaş olarak sende düşüncelerinde ,eleştirilerinde haklısın bende haklıyım birbirimize nispet yapmaya gerek yok vatandaşa yapılan haksızlıklar,adaletiz,hakkaniyetizlikler konularında aynı düşüncelerdeyiz o zaman gereksizce tartışmamıza gerek yok..Bu günden itibaren erdemli insanlar gibi hakkında olumsuz bir şey yazmayacağım sende hakkımda yazdıklarına dikkat et geçmiş tartışmalarımızı,eleştirilerimizide unut gitsin hepsi bu kadar.. Hayırlı Cumalar..

Hiç birşey anlamıyorum.
    Neyse uzatmayım.
    Benim emin olduğum, yaratıcının tavsiyesi olan salat (iyilik, barış, adalet) gereği kimseye haksızlık yapamam. Mümin olmakta bunu gerektirir.

Övgüleri sonsuz olan Rabbim insana şah damarından yakın olmasına rağmen içinde bir kötülük barındırıyorsa o emin(MÜMİN) olmamış demektir.
    İnandım diyerek inanç zannettiği hurafeleriyle beyhude avunur durur.

Tüm ortakların günü aydın olsun.

Sakin olun çocuklar, ne o intikam alır gibi.

Nerede o eski ortaklar kağıt kıpırdayınca buralar şenlenir herkez birbirine laf atar ben demistim, sen demiştin falan filan.

8. Ben buradayım gitmeye de hiç ama hiç niyetim yok. Size bir masal anlatmıştım ben hikayenin sonunu çok iyi biliyorum. Badem bıyıklı Yorgos nasılsın? Kapiş...

Sayfa 714/717 İlkİlk ... 214614664704712713714715716 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •