Sayfa 716/717 İlkİlk ... 216616666706714715716717 SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 5,721 - 5,728 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. Bu Ülken'nin Seçil Erzan'ları ,Mücahit Örenleri,Faik ve Mehmet Ulutaşları,Ali Eşref Çavuşoğulları,Latif ÜNAL'ları,Ragıp Arsan ve Şevket Aksoy'ları,Fatih Terimleri,Arda Turanları,Acun Ilıca'ları vb.kara paracılar,tefeciler ,dolar'cılar,Euro'cular,Foncu'lar l kayıt dışıcılar,Faizci'ler ,bu kayıt dışı dolarları yurt dışına kaçıranları bitmediği sürece Devlet iflah olmaz..
    Son düzenleme : levoysalı horofira; 19-12-2023 saat: 11:41.

2. nerde İhyay

Zadeler Zararlarını Kurtarıp Çıktılar Galiba

3.  Alıntı Originally Posted by Karaşimşek1 Yazıyı Oku
    nerde İhyay

Zadeler Zararlarını Kurtarıp Çıktılar Galiba
    Sonuna kadar buradayım üstad... 😎😁

4. Bunlar yine ne oyun Peşindeler

Agrasif Hareketler

Devre kesici Yediler

Alıntı Originally Posted by Karaşimşek1 Yazıyı Oku
    Bunlar yine ne oyun Peşindeler

Agrasif Hareketler

Devre kesici Yediler
    Bu ihlas kağıdının oralarda olması bana hiç normal gelmiyor. Bedelli mi var acep? Diye kendime soruyorum...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6. Bu Ülken'nin Seçil Erzan'ları ,Mücahit Örenleri,Faik ve Mehmet Ulutaşları,Ali Eşref Çavuşoğulları,Latif ÜNAL'ları,Ragıp Arsan ve Şevket Aksoy'ları,Fatih Terimleri,Arda Turanları,Acun Ilıca'ları vb.kara paracılar,tefeciler ,dolar'cılar,Euro'cular,Foncu'lar l kayıt dışıcılar,Faizci'ler ,bu kayıt dışı dolarları yurt dışına kaçıranları bitmediği sürece Devlet iflah olmaz..HEeeyyy SPK'lılar, Borsada 6 şirketinin işlem görmesine ve biz küçük yatırımcıları soyup soğana çevirmesine ,mağdur etmesine izin verdiğiniz ,yarattığınız hırsız,dolandırıcı,soyguncu,hortumcu,vurguncu Mücahit Ören'i nizle gurur,onur duyabilirsiniz siz başardınız borsa endeksi 9450 oldu milyarlarca tl borcu olan Kervan holding bile 1.77 tl oldu ahlaksız Mücahit Ören'in ihlassız holdingi hala 550 borsa şirketi arasında kuruşlu rakamlarda 1.15 kuruş olan tek şirket hisessi ve sizin sesiniz sedanız çıkmıyor ne hikmetse bu şahısa dokunamıyorsunuz aslında ben Mücahit Ören'in aynasında sizi görüyorum siziiii..Allah ıslah etsin hepinizi..ytd

7. İhyay 4.00 tl fiyattan (benden zorbalıkla 0,90 kuruş fiyata almışlardı ) 1 hafta içinde sebepsiz yere 3.00 tl fiyatın altına sarkıyor yani düşürülüyor ama bir Allah'ın kulu Spk'lı yada Bistliler ağızlarını açıp Mücahit Ören hırsız soyguncusuna ve speklerine 'siz ne yapıyorsunuz arkadaş 'demiyorlar ..Aynı şekilde İhlas holding 1.00 tl'ye düşürülmüş Bist ve SPK Kurumları'nın umurunda değil ..Yazıklar olsun..
    Son düzenleme : levoysalı horofira; 28-02-2024 saat: 11:07.

8. dü mişo Devre kesmeden durmuyor bügün unuttu
    Kendi devrelerini kesmiştir

Sayfa 716/717 İlkİlk ... 216616666706714715716717 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •