Sayfa 519/717 İlkİlk ... 19419469509517518519520521529569619 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 4,145 - 4,152 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. ne dedim size bir kademe çok beklerse bademim aşağı verir aynen öyle oldu 65 alış 500 bin ver bademim 68 aldıgını canım benim.

2. koç badem 66 yarısı geri aldık kademe kalktı 65 gel yavrum bekliyem bunlarla kedinin fareyle oynadığı gibi oynayacaksın madem öyle.her yol bize uyar..para zaman çok bademim ..

3. Bademin sağlığınıza 9 katkısı
    E vitamini deposu.
    Kötü kolesterole karşı savaşçı
    Lif zengini.
    Tok tutup kan şekerini düzenler.
    Tansiyonu dengeler.
    Bağırsakları hareketlendirir.
    Kalsiyum ve magnezyumla kemikleri güçlendirir.
    Kötü kolesterolü önler.

tavsiye ederim severim bademi..

Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    Bademin sağlığınıza 9 katkısı
    E vitamini deposu.
    Kötü kolesterole karşı savaşçı
    Lif zengini.
    Tok tutup kan şekerini düzenler.
    Tansiyonu dengeler.
    Bağırsakları hareketlendirir.
    Kalsiyum ve magnezyumla kemikleri güçlendirir.
    Kötü kolesterolü önler.

tavsiye ederim severim bademi..
    Önce sağlık olduğuna göre bademlere küfür kâfir biraz haksızlık etmişiz galiba arkadaşlar.

5.  Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    Önce sağlık olduğuna göre bademlere küfür kâfir biraz haksızlık etmişiz galiba arkadaşlar.
    ben küfür etmem nimetdir bademim benim seviyem..

6. Borsa bu kadar yükselmişken aşağı baskılamaya devam ediyorsa tecrübeyle sabittir hissenin ya batacağını yada çok yukarı gideceğini gösterir

7. Borsada değişmez kuraldır seçime üç ay kalana kadar yükselir sonra düşer ben mart sonunda bu hisseyi 5-6 civarı bekliyorum çünkü bu yükselişte 2-2,5 tan rahat milletin eline verirdi ama hedef daha yukarı

8.  Alıntı Originally Posted by Buzadam41 Yazıyı Oku
    Borsa bu kadar yükselmişken aşağı baskılamaya devam ediyorsa tecrübeyle sabittir hissenin ya batacağını yada çok yukarı gideceğini gösterir
    Haklısın buzadam karın ağrıları olduğu yaklaşık üç yıl süreç içinde belli oldu gibi çünkü bedellileri alelacele tüm şirketlerinde yaptı on milyarları cebine indirdi yetmesi İhass'ı halka arzetti o hisseleride yatırımcıya yedirdikten sonra yiyemeyeceği yok yok çünkü karakteri,kişiliği,itibarı tamamen sıfır güven duymak mümkünmü malüm mercilerden de destek görüyor her naneyi yiyecek eğilimde bir şahıs mertlik, adamlık ,insanlık,merhamet ,müslümanlık hiç arama o yüzden sana hak vermemek mümkün değil..Çbs boya,Çbs Printaş,Ünal Tarım(Untar) Lio Yağ sanayi (Liyos) ,Memsa mensucat,inşaat Sanayi (Memsa) daha nice şirketler hep böyle şaibeli,hileli,içleri boşaltılarak borsadan çıkıp kaçtı..Allah'tan başka asla kimseye güvenim yoktur tepeden tırnağa kadar..Güzel Yurdumu,Ülkemi bu hallere düşürenler utansın adam köpeksiz köy buldu değneksiz geziyor..Ben günümüzde her türlü olasılık mümkün demek istiyorum yoksa al sat tut yatırım yap yada yapma gibi bir şey söylemiyorum..Y.t.d..Not:Buzadam ,yanılmıyorsam 5-6 civarı beklentim var diyorsun istersen biraz sağlıklı kafa ile düşünüp öyle yazsan diyorum belkide 0.50 , 60 krş demek istedin her halde..
    Son düzenleme : levoysalı horofira; 06-10-2022 saat: 19:30.

Sayfa 519/717 İlkİlk ... 19419469509517518519520521529569619 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •