Sayfa 407/717 İlkİlk ... 307357397405406407408409417457507 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 3,249 - 3,256 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. dün ters cekic le boga sinyali uretmistiler bu gunde sinyali teyit edip al urettiler...teknik sinyaller konusunda mimli oyuncu...bir kac kere sat sinyali eylulden beri calismis fakat al sinyali ya cok az kar birakmis yada tuzak cikmis...

bu sefer de tuzak cikarmi bilinmez lakin AL sinyali urettiler...ben 250 hareketli ortalama ustune atana kadar negatif guvensiz bolgede oldugumuzu hareketlerin feyk olabilecegini dusunuyorum...bakalim oyuncu bu sefer ne yapacak...

garan bu gun doji birakti, yarin bankalarda tepki gelecek gibi...vadesi nekadar olur bilinmez lakin dönüş sinyali üretildi, ilk gap lar hedef olabilir...gerisi belirsiz...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. halka arzlar piyasa şartları kötü diye ertelenebilirmi acaba?

3. Daha nerede dip bulur bilinmez lakin bu tahta operasyon yemedi...operasyon yiyen kagit boyle olur...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    Daha nerede dip bulur bilinmez lakin bu tahta operasyon yemedi...operasyon yiyen kagit boyle olur...

Malın toplanmış olma ihtimali çok yüksek illim hocam. Bu fiyatlardan bile alici bulamiyor. Kademede 20 30 bin lot kaldi birisi alsa ust kademeye atacak onu bile yapamiyor.
    Yukaridan alan biri kagitta en azindan maliyet dusurur veya sosyal medyadaki paylasimlara bak yok denecek kadar az. Yatirimci gelirdi bu fiyatlardan fakat sirket kendi kendini bitirdi. insanlarda oluşturduğu izlenim çok kötü. Yeni yatırımcı bile kendini şartlamış ihlas almam diyor
    topikte bile 3 5 kişi var. Artık tahtacı bile sığ hisse izlenimi yaratmaya çalışıyor . Bunlari bilen biliyor ihlas zaten al sat hissesi oldu ufak bir hareketde millet kol kesiyor.
    1.2x lerde yukari surse ve 2 tl lerden hisseyi islem yaptirsa daha cok yatirimci gelir populer olurdu. Şimdi canlı cenaze diyor millet.

5. dolar bazlı görüntü okadar ucuz ki neden bu seviyelerde inatlaşıyorlar anlamak mümkün değil...yalandan bir hikaye yaratıp millete yukardan pazarlama şansları var iken ilginççç...

örnegin ieyho özsermayesi berbat, 550m. hissesi var üstelik bedellinin eli kulagında...halka açıklığı %99 vesaire vesaire bir sürü negatiflik...bunun özsermayesi fena değil, içinde halka arz bekleyen hikaye mevcut, akarı kokarı yok medya işi, sermaye ieyho ya göre daha az halka açıklığı daha az vesaire vesaire...kaadı para etmesin diye yapılan bu inat çok manasız...

6. kademeye bak komedi...bu kademelerle tavana sürmek kolay lakin niyet mühim...niyetleri sakat...

7. sn ilim yukarıdan da malı satabilirdi dogru fakat bunlar gerçekten mimli olduklarını kendileride bildikleri için 2. seçenek olan yedire yedire desteklerden aşagıdaki hedef fiyata kadar götürmek de seçenek olabilir. yukarısı ky yatırımcı için cazip degil kuruşlu fiyatlar zaten bu işin illüzyonu cazip geliyor küçük yatırımcıya gözü boyanıyor ky nın yatırımcıda için ucuz hisse piskolojisi hesabı millet atlıyor trene böylede olabilir
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

8.  Alıntı Originally Posted by erah24erzincan Yazıyı Oku
    sn ilim yukarıdan da malı satabilirdi dogru fakat bunlar gerçekten mimli olduklarını kendileride bildikleri için 2. seçenek olan yedire yedire desteklerden aşagıdaki hedef fiyata kadar götürmek de seçenek olabilir. yukarısı ky yatırımcı için cazip degil kuruşlu fiyatlar zaten bu işin illüzyonu cazip geliyor küçük yatırımcıya gözü boyanıyor ky nın yatırımcıda için ucuz hisse piskolojisi hesabı millet atlıyor trene böylede olabilir
    mümkün tabi zaten ortada iki seçenek var, ya malı yukardan yedirdiler ya da malları toplu operasyon için bekliyorlar...ama mimli olsalar bile mimsiz patron yok benim bildiğim, gelipten rızaya kadar bir çok tahta patronu zaten mimli...ama krşlarda almayan ky. tavan tavan giderken sıraya girdiğinide çok görüyoruz...borsa işi algı işi ve ky. balık hafızalıdır, bu gün yana yakıla sövdüğü patron operasyona başladığında bir bakmışssın aynı söven dua etme seanslarıda yapabiliyor...sonuç olarak şuaşamada yükseltme niyetleri zayıf görünüyor...grafik olarak dirençleri aşmadan bu mimli atmosfer devam edecek...bu mimli atmosfer de mal satmaları da çok kolay değil bence...misal ihlas şuan 7x krşlarda ama buna rağmen ky.. alım yaparken eli titriyor...mimli kaadı olumsuz bölgede tutarken pazarlamak ta zor...kaat mimli bile olsa grafik olarak olumlu bölgede tutsalar müşterisi çok olur....

örnegin ben yıllarca metro alıp sattım 50/90krş arası...okadar sığdıki tahta ky. gelmiyordu...tahta 2lere gitti alanı satanı arttı sosyal medyada konuşulur oldu...gibi gibi bir sürü tahta var bu durumda örnek verilecek...ben bunların 1tl altında mal satma niyetinin pek olduğu kanısında değilim...yanıltırlarsada şaşırmam ama bakalım zaman ne gösterecek...bu sadece kişisel fikrim bu adamlara zaten güven zayıf bunu artık bilmeyen kalmamıştır...

Sayfa 407/717 İlkİlk ... 307357397405406407408409417457507 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •