Sayfa 209/717 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309709 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 1,665 - 1,672 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. iki elim yakanda ahirette , müco allah sana, huzur ve sağlıklı günler nasip etmesin , dermansız günler seninle ve sevdiklerinle olsun bodur tavuk.....

2. TL Dolar karşısında düşüyor,İHYAY da TL karşısında düşüyor.Sana ne oluyor anlamadım ki?0.0001 kuruşa düşmezsen ş.sizsin.Ben unuttum o parayı.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3. İhlas grubu tek elden robota bağlı işlemde görüntüsü veriyor.Ama özellikle günlükte bariz bir düşenin kırılma onayında. Bu şu demek şayet 43 üzerine atarsa artık yeni rota önce 57 sonra 66 ve 71 olacaktır. Tüm ihlaslarda sanki bi haber beklentisi de var. Şayet beklenen haber her ne ise bu haber gelirse direk 0.89 ve üzerini görebilir. İzlwyelim bakalım derdi neymiş bu ihlasların...

4.  Alıntı Originally Posted by mpmpmp Yazıyı Oku
    İhlas grubu tek elden robota bağlı işlemde görüntüsü veriyor.Ama özellikle günlükte bariz bir düşenin kırılma onayında. Bu şu demek şayet 43 üzerine atarsa artık yeni rota önce 57 sonra 66 ve 71 olacaktır. Tüm ihlaslarda sanki bi haber beklentisi de var. Şayet beklenen haber her ne ise bu haber gelirse direk 0.89 ve üzerini görebilir. İzlwyelim bakalım derdi neymiş bu ihlasların...
    geçen sene Çin ortaklığı diye en kral haber geldi gördük neler olduğunu,kolay kolay bir cacık olmaz artık kendinizi kandırmayın.

5. Dolar ve piyasanın genel durumu malum.
    Dolayısıyla al-tut-sat gibi tavsiye gibi algılanmamasını özellikle talep ederim.
    Sadece "teknik" bakışla "bana" iyi görünüyor.

6. allah size dermansız dertler nasip etsin ....

7. Şeytan diyorki
    Bu pislik yer cücesini amerikanın hangi eyaletiyse bulacaksın .hani yol filimleri olurya..hanımıyla pigmeyi eyalet eyalet gezdirip işkeceyle lotları nominalden tahsil edene kadar defalarca özellikle yengeye bi pisliğin gözleri önünde vereceksin...amma senarya çizdim..ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Alanya
    Gönderi
    2,960
    Blog Entries
    4
    Sabır Taşı...
    Mantık sizi A noktasından B noktasına götürür. Hayal gücü ise her yere.

Sayfa 209/717 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309709 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •