Sayfa 271/717 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321371 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 2,161 - 2,168 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

Dikkatimi çeken holdingin topiği fıkır fıkır kaynarken burda incin top oynuyor... ya ky kalmadı döküldü yada herkez pusuya yattı...Holding 51 milyon lot sattı bunu holdingin dışına adamlarına devretti, %10 bile ky almış olsaydı burası dolar taşardı... milleti döktüler, 51 milyon toplu devrettiler... Eninde sonunda 2 li rakamların üzerine atacaklar... Çok uzun sürmez kopacak ....holding dahil 1 demiyorum , 2 li rakamların altında hisseleri kalmayacak...

Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma…Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma…

2.  Alıntı Originally Posted by LARİX Yazıyı Oku
    Dikkatimi çeken holdingin topiği fıkır fıkır kaynarken burda incin top oynuyor... ya ky kalmadı döküldü yada herkez pusuya yattı...Holding 51 milyon lot sattı bunu holdingin dışına adamlarına devretti, %10 bile ky almış olsaydı burası dolar taşardı... milleti döktüler, 51 milyon toplu devrettiler... Eninde sonunda 2 li rakamların üzerine atacaklar... Çok uzun sürmez kopacak ....holding dahil 1 demiyorum , 2 li rakamların altında hisseleri kalmayacak...
    Sayın Larix elimde mevcuttur bu mübarek kağıttan Ama yorum yapmıyorum çünkü yorumlarımız yön göstermesin diye birilerine yazmıyorum. Güzel olacak inşallah diye düşünüyorum önümüzdeki günler için.

Yatırım tavsiyesi değildir
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

3.  Alıntı Originally Posted by musasow1907 Yazıyı Oku
    Nakış işi devam ediyor.
    Çatal trendini genişletmem gerekti, nakışın devamı gelir mi acep?

Hacim de dikkat çekici

1,03 -1,04 üstünde önü 1,60 lara kadar açık...

[IMG][/IMG][IMG][/IMG]

Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma…Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma…

5. toplamda 175.5 milyon hisse var. Bugun ise işlem miktarı 118,7 milyon. Al satçılar var. Bakalım uzuncular mı karlı çıkacak yoksa al satçılar mı?

6.  Alıntı Originally Posted by LARİX Yazıyı Oku
    1,03 -1,04 üstünde önü 1,60 lara kadar açık...

[IMG][/IMG][IMG][/IMG]
    bütün yollar Roma'ya mı çıkıyor sevgili Larix

Aylık ve haftalık kapanışlara göre ... Nakış gibi işlemiş...
    1,03 Tesadüf değil hem 2012 deki zirve, hemde yükseliş kanalında bi üst kanala geçiş noktası...Öncelikle üstünde tutunabilirsek, bu haftayı üstüne kapatabilirsek yeni kanalın içinde 1,60 lar hedef olabilir... Endeksin durumuna göre , kanalın altına sarkmalar mümkün haftalık aylık kapanışlar önemli...

Bütün yollar romaya çıkıyorda bizi götürürmü mesele o syn musasow1907...

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Sayfa 271/717 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321371 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •