Sayfa 1/81 1231151 ... SonSon
Arama sonucu : 648 madde; 1 - 8 arası.

Konu: CE ile temel ve teknik analiz

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. CE ile temel ve teknik analiz

Tüm finansal ürünler ve hisseler

2. Tüm arkadaşlara selam.Ticari işlerim nedeniyle uzunca bir süre ara verdiğim yazılarıma yeniden başlıyorum.herkesin katkısını bekliyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    396
     Alıntı Originally Posted by Cemal Erzengin Yazıyı Oku
    Tüm arkadaşlara selam.Ticari işlerim nedeniyle uzunca bir süre ara verdiğim yazılarıma yeniden başlıyorum.herkesin katkısını bekliyorum.
    Forumlara ilk üye olduğum zamanlarda zevkle okuyordum analizlerinizi. Şimdi tekrar bu şansa sahip olmak çok değerli benim için.

Hoşgeldiniz ve başarılarınızın devamını dilerim.
    Borsa, korku değil eğlenceli bir gerilimdir. https://twitter.com/azizserin75

4. Hoş geldiniz Cemal Bey.

Hakikaten uzun bir ara oldu.

Topik hayırlı olsun, takipteyiz...

5. Çok teşekkür ederim...

6. Eskiden borsada öncelikle banka hisseleri gider,arkadan sanayi hisseleri hareketlenirdi.bu defa sanayi hisseleri başı çekti.önemli sanayi hisseleri defter değerlerinin 3 katına çıkmasına rağmen,büyük banka hisseleri hala defter değerlerinin altında.

7. Bu arada dünyayı kasıp kavuran BİTCOİN konusunda da açıklama yapacağız. Bitcoin organizasyonunu kimlerin yaptığı halen meçhul, sonra bitcoin 'nin yüksek teknolojiye dayandığı iddiaları da tam açıklığa kavuşmuş değil.Bana göre bitcoin bir abd projesidir ve emperyalizmin yeni sömürü modeli olarak karşımıza çıkacaktır.

8.  Alıntı Originally Posted by Cemal Erzengin Yazıyı Oku
    Bu arada dünyayı kasıp kavuran BİTCOİN konusunda da açıklama yapacağız. Bitcoin organizasyonunu kimlerin yaptığı halen meçhul, sonra bitcoin 'nin yüksek teknolojiye dayandığı iddiaları da tam açıklığa kavuşmuş değil.Bana göre bitcoin bir abd projesidir ve emperyalizmin yeni sömürü modeli olarak karşımıza çıkacaktır.
    abd içinde de yerleşik olan bazı küresel güçlerin ortak projesi diyebiliriz. alıştırma bunlar daha ...

Sayfa 1/81 1231151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •