Sayfa 10/774 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon
Arama sonucu : 6189 madde; 73 - 80 arası.

Konu: Referandumda Neden EVET

1. Tüm şirketleri sattılar,
    Konya tahıl ambarı mı şimdi,
    Buğday dışardan, pirinç ve tüm tahılı dışarıdan alıyoruz.
    Şeker fabrikalarında üretim yok.(torku hariç o da çiftçi kooparatifi), Alpullu şeker fabrikası Trakyanın pancarını işlerdi, hala kapalı,
    Et dışarıdan geliyor, üretim yok.
    Eğitime hiç girmiyorum.
    Halk korktuğu için yazar kasayı atamıyor.
    Bunları görmeyen ya kesesi tam dolu, ya da gözleri bağlanmış kimselerdir.
    Umut yok mu?
    Var tabi.
    Bizim milletimiz yumurta kapıya dayanmadan hareket etmez.
    Türkiyede bu ana kadar olanlar kim tarafından yapılıyor derseniz, tabi ki dış güçlere alet olmuşlar tarafından.
    Ki bunu Irak, Libya gibi ülkelerde gördük.
    Umarım zararın burasından dönülür.
    Yazılarda Cumhuriyeti, Demokrasiyi kötüleyen yazıları okudukça üzülüyorum. Hatta o sapkınların Atatürk'ü kötülemelerini lanetliyorum.
    Atatürk gibi lider dünya lideri olarak kabul görmüşken bu sapkınların bu şekilde düşünmelerini anlamıyorum.
    2.Dünya savaşında ülkemizi savaşa sokmayıp kıtlık oldu onun yüzünden diyenlere ne demeli.
    Atatürk hakkında yazılan kirli,pislik ruhlu kişilerin hırslarına ne demeli.
    Tabi bu kişilerin ruh ve düşünce yapısını değiştiremeyiz. Ama hiç olmazsa Türkiyemizin nerelere geldiğini görmeleri için yazı ve yorumları okumaları gerekir.
    Kafalarını gömdükleri kumdan çıkarmalılar.
    Evet diyecekseniz neye evet dediğinizi iyi araştırın. Bu getirilen başkanlık sistemi hiç bir demokratik ülkede yok.
    Amerikayı örnek verdiklerine bakmayın alakası yok.
    İyi araştırın.

Yazdıklarımdan ve yorum yaptıklarımdan trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.YAZILARIM VE YORUMLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    Tüm şirketleri sattılar,
    Şeker fabrikalarında üretim yok.(torku hariç o da çiftçi kooparatifi), Alpullu şeker fabrikası Trakyanın pancarını işlerdi, hala kapalı,
    Eğitime hiç girmiyorum.
    Umut yok mu?
    Var tabi.
    Türkiyede bu ana kadar olanlar kim tarafından yapılıyor derseniz, tabi ki dış güçlere alet olmuşlar tarafından.
    Yazılarda Cumhuriyeti, Demokrasiyi kötüleyen yazıları okudukça üzülüyorum. Hatta o sapkınların Atatürk'ü kötülemelerini lanetliyorum.
    Atatürk gibi lider dünya lideri olarak kabul görmüşken bu sapkınların bu şekilde düşünmelerini anlamıyorum.
    2.Dünya savaşında ülkemizi savaşa sokmayıp kıtlık oldu onun yüzünden diyenlere ne demeli.
    Tabi bu kişilerin ruh ve düşünce yapısını değiştiremeyiz. Ama hiç olmazsa Türkiyemizin nerelere geldiğini görmeleri için yazı ve yorumları okumaları gerekir.
    Evet diyecekseniz neye evet dediğinizi iyi araştırın. Bu getirilen başkanlık sistemi hiç bir demokratik ülkede yok.
    İyi araştırın.

Yazdıklarımdan ve yorum yaptıklarımdan trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.YAZILARIM VE YORUMLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Bizlere Sn kılıçdaroğlundan bahset biraz mesela sn kılıçdaroğluna niçin oy vermeli niçin onu Başbakan seçmeliyiz aydınlatıcı açıklamalarınız için şimdiden teşekkürler. Mustafa kemale oy veremeyeceğimize göre veliahtı sn kılıçdaroğlu hakkında bilgilerinizden faydalanmak isteriz...

3. Sn. Omaha bu oylama değil.
    Buna yada şuna oy vermiyoruz.
    Bu referandumda başkanlık veya parlamenter sistem mi?
    Kişilere oy vermiyorsunuz. Bazılarını böyle kandırdıklarını görüyoruz.
    Hiç biri gelecek sistemle ilgili konuşmuyor, kişilerle ilişkilendiriyorlar.
    Bakın hata burada.
    Bu rejimin oylaması.
    Demokrasini oylaması.
    Şimdi derler ki; biz koalisyonları kaldıracağız, koalisyonlar demokrasinin göstergesi.
    Yok imf ye borç bitti, yol, köprü yaptık. İyi hoş bunları hep bu rejimde yaptılar. Her seçilmiş elinden geldiğince yaptı. Ama bir dönün bakın bakalım elimizde kredi almak için hiç bir şirket kalmamış. Kalanlar da kredi teminatı için fona devredildi.
    Türkiyenin borcuna iyi bakın.
    Neyse bu oylamada kişilere oy vermiyoruz. Bu şekilde konuşanlar neye oy verdiklerini bilmeyenlerdir.
    İyi araştırın zarar etmeyin.

YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Tüm şirketleri sattılar,
    Eğitime hiç girmiyorum.
    Umut yok mu?
    Var tabi.
    İyi araştırın.

http://www.yenicaggazetesi.com.tr/ev...il-41942yy.htm

Evet sihirli değnek değil
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

http://www.yenicaggazetesi.com.tr/ha...er-41936yy.htm

HAYIR diyerek

Yalanlara,iftiralara,bölücülüğe,hukuksuzluğa,goy goyculuğa,adaletsizliğe,rüşvet ve kayırmacılığa,mezhepçiliğe,vs
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sn. Omaha bu oylama değil.
    Buna yada şuna oy vermiyoruz.
    Bu referandumda başkanlık veya parlamenter sistem mi?
    Kişilere oy vermiyorsunuz. Bazılarını böyle kandırdıklarını görüyoruz.
    Hiç biri gelecek sistemle ilgili konuşmuyor, kişilerle ilişkilendiriyorlar.
    Bakın hata burada.
    Bu rejimin oylaması.
    Demokrasini oylaması.
    Şimdi derler ki; biz koalisyonları kaldıracağız, koalisyonlar demokrasinin göstergesi.
    Yok imf ye borç bitti, yol, köprü yaptık. İyi hoş bunları hep bu rejimde yaptılar. Her seçilmiş elinden geldiğince yaptı. Ama bir dönün bakın bakalım elimizde kredi almak için hiç bir şirket kalmamış. Kalanlar da kredi teminatı için fona devredildi.
    Türkiyenin borcuna iyi bakın.
    Neyse bu oylamada kişilere oy vermiyoruz. Bu şekilde konuşanlar neye oy verdiklerini bilmeyenlerdir.
    İyi araştırın zarar etmeyin.

Bırak kaçamak cevap vermeyi ne sorduğumu gayet iyi anladın saf numarası yapma soruma cvp verirsen memnun olurum bilgilenmek amaçlı soruyorum yanlış anlama referandumdan falan bahsetmiyorum normal 1 seçimden bahsediyorum ve tekrar kopyalıyorum.
    Bizlere Sn kılıçdaroğlundan bahset biraz mesela sn kılıçdaroğluna niçin oy vermeli niçin onu Başbakan seçmeliyiz aydınlatıcı açıklamalarınız için şimdiden teşekkürler. Mustafa kemale oy veremeyeceğimize göre veliahtı sn kılıçdaroğlu hakkında bilgilerinizden faydalanmak isteriz...

7. Kimse kimsenin veliahtı değil.
    Ama şimdi seçim olsa en dürüst politikacıya oy veririm. Bugün dediğini yarın unutana değil.
    Bu a veya b partisi değil.
    Kim çalmadıysa, millete yalan söylemediyse o oyumu hak eder.
    Kararımız hayırlara vesile olsun.

8. Normal seçim olsun belki başka liderler çıkar karşımıza.

Sayfa 10/774 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •