Sayfa 691/774 İlkİlk ... 191591641681689690691692693701741 ... SonSon
Arama sonucu : 6189 madde; 5,521 - 5,528 arası.

Konu: Referandumda Neden EVET

1.  Alıntı Originally Posted by fornaks Yazıyı Oku
    Etrafınıza bir bakın evet için yapılan bu kadar masraf nereden geliyor. Örtülü ödenek almış başını gitmiş. Hiç mi haram yok bu evet harcamalarında. Keza Halkla bir olan , Halkını düşünen , seven lider . Halkı açken, işsizken saraylar mı yaptırır , uçaklar mı alır, altın bilmem neli bardak mı kullanır, Almanya gibi ekonomisi güçlü ülkedeki makam oto sayısıyla Türkiye deki Makam araçları sayısını araştırsana, Bu kiralama ücretleri kimlere peşkeş çekiliyor. Kusura Bakmayın halkı açken , Sadece Din Tüccarlığı yapanlara ben inanamıyorum.
    bunların din anlayışı sadece milleti kandırmak üzerine. dindar olan kişiler Hz.Muhammed'in yaşantısına özenir Muaviye'nin kine değil.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Defalarca yazdım bunu sn fornaks.. Tüyü bitmemiş yetimin hakkı olan vergilerimiz, kamu mallarımız, kamu çalışanlarımız evet için kullanılıyor dedim..

HAKKIMI HELAL ETMİYORUM dedim.. HARAM ZAHİR ZIKKIM OLSUN dedim..

Bir evetci de cevap vermedi.. Ne cevap verdi, ne de benim gibi beddua etti.. Halbuki iç edilen haklar, onların da hakları..

"Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır." Hz. Muhammed.

3.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Defalarca yazdım bunu sn fornaks.. Tüyü bitmemiş yetimin hakkı olan vergilerimiz, kamu mallarımız, kamu çalışanlarımız evet için kullanılıyor dedim..

HAKKIMI HELAL ETMİYORUM dedim.. HARAM ZAHİR ZIKKIM OLSUN dedim..

Bir evetci de cevap vermedi.. Ne cevap verdi, ne de benim gibi beddua etti.. Halbuki iç edilen haklar, onların da hakları..
    haram zıkkım olsun..

4. rumenigge ne oldu gol mu oldu....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by ORİYEN73 Yazıyı Oku
    rumenigge ne oldu gol mu oldu....
    rumenigge çayırda,
    elbet gelecek hayıra,
    yürüdüğünde bayıra,
    mevlam onu kayıra.

Şair ettin beni rumenigge şair.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by ORİYEN73 Yazıyı Oku
    rumenigge ne oldu gol mu oldu....
    Mesai bitti ya 17:00'da.. Yoldadır.. Eve gidiyordur.. Eve varınca yazar gene..

7. İshak Paşa, Gedik Ahmet Paşa, Çandarlı İbrahim Paşa, Koca Mustafa Paşa, Hersekli Ahmet Paşa, Piri Mehmet Paşa, Kara Ahmet Paşa, Sokullu Mehmet Paşa, Kuyucu Murat Paşa, Bayram Paşa, Siyavuş Paşa, Köprülü Mehmet Paşa, Köprülü Fazıl Ahmet Paşa, Merzifonlu Kara Mustafa Paşa, Baltacı Mehmet Paşa, Çorlulu Ali Paşa, Nevşehirli Damat İbrahim Paşa, Alemdar Mustafa Paşa, Mustafa Reşit Paşa, Mithat Paşa, Ahmet Vefik Paşa, Mahmut Şevket Paşa, Said Halim Paşa, Hüseyin Hilmi Paşa, Talad Paşa.

Başbakanlık makamını Cumhurbaşkanlığı ile birleştirdiğini iddia eden adama, hiçbir zaman Sadrazamsız ülke yönetmeyen, Ertuğrul Gazi’den, Osman Gazi’den, Fatih Sultan Mehmet’ten, Kanuni Sultan Süleyman’dan, 2.Mahmut’tan, 3.Selim’den ve hiçbir zaman Başbakansız kalmayan Atatürk’ten, İnönü’den,Bayar’dan, Özal’dan,Demirel’den daha mı akıllı, daha mı becerikli,daha mı yetenekli olduğunu neden sorma gereği duymuyorsunuz.?
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

8. Hepsinden daha suclu.

Kimseye guvenemiyor.

Hala kanundan kacacagini saniyor.

Sayfa 691/774 İlkİlk ... 191591641681689690691692693701741 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •