Sayfa 724/774 İlkİlk ... 224624674714722723724725726734 ... SonSon
Arama sonucu : 6189 madde; 5,785 - 5,792 arası.

Konu: Referandumda Neden EVET

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Daha önce görmüştük, bu seçimde yine gördük. Akp iktidarı işini hiçbir zaman şansa ve adalete bırakmadı. Bıraksaydı hüsran yaşayacağını, seçimleri kaybedeceğini, tek başına da iktidar olamayacağını bildiği için her defasında bağımsız yargıyı (!) kendi çıkarları için kullandı. Bunu herkes biliyor fakat işine gelmeyenler anlamıyor, fakat o kazık bir gün akp destekçilerine de girecektir, bu net, asıl o zaman duyacağız onların çığlıklarını.
    Bu kadar suriyeliye boşa kapılar açılmadı, boşa vatandaşlık verilmedi. Hepimiz söyledik bunu.
    Bakın buradan net olarak yazıyorum.
    Akp nin bu icraatlarını, anayasa ve rejimi değiştirme çabalarını destekleyen her kim varsa çok açık şekilde BOP un destekçisi ve VATAN HAİNİdir benim gözümde.
    Ülkesinin bölünmesini, parçalanmasını, tek bir kişinin görülmemiş yetkiler ile donatılmasını dolaylı ve direkt savunanlara söylüyorum, VATAN HAİNİSİNİZ.
    YSK ya hiç girmiyorum bile.
    Tamam hırsızlar ile kol kola gezdiniz ama hırsızlara bu kadar alenen destek vermek, tam manası ile HUKUKA AYKIRI hareket etmek ülkenin çivisinin tamamen çıktığının göstergesidir.
    Demek ki artık bu ülkede o andaki duruma göre "ben böyle istedim böyle olacak" kararlarını artarak görmeye devam edeceğiz.
    Bu günlerin kötü günler olduğunu düşünüyorsak yanılıyoruz, almayan varsa eğer kötü günler için önleminizi alın arkadaşlar çünkü karşıda tamamen "ben istedim artık böyle olacak" diyen ve onların pisliğinden beslenen bir kesim var.
    Bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine...

3. Ben hayırı savundum... ama çok güzel bir sonuç çıkmış olabilir ortaya...
    Hayir çıksaydı hızla gelen ekonomik krize bahane bulunmuş olacaktı. hayır çıksaydı güneyde kurulan kürdistana bahane bulunmuş olacaktı...
    Diğer taraftan iktidarın "2 partili meclisi sağlayacak sisteme geçelim. Böylece sağın kemik %60 (son seçim mhp + akp) oyunu her daim biz alır tek başına iktidar oluruz sürekli" teorisi çökmüştür.
    Ayrıca bence chp akıllı ve mantıklı, kavgacı değil uzlaşmacı bir siyaset izlerse oy oranını ciddi biçimde attırabileceğini göstermiştir. En basitinden tasarıyı aym'ye götürmeyerek mağdur edebiyatını önlemiştir.
    Son olarak eğer evet ve hayır'ı savunanlar eşit şartlarda yarışsa idi rahat %60 hayır'ın çıkacağını söyleyebiliriz...
    Ve hile hurda bilmem yapıldı ne diye şikayet eden arkadaşlar bu adamlarin içinde arkadaşını kahveye çağırıp sonra adam evden çıkınca onun karısına gidenler var. Bunlardan dürüstlük mu bekliyorsunuz?
    Ama ysk saçmalıkları sadece seçimden seçime aklınıza gelmesin. Mansur yavaş olayından sonra kaç kere konuyu meclis gündemine taşıdılar?

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

büyük bir değişim cumhuriyet tarihinin en radikal değişimlerinden biri
    hazmetmek tabiki süre alacaktır
    bu hazmetme belli süre şehir efsaneri ile hile mile diyerek yapılacak anlaşılan
    bunu kabul etmek lazım

5. Bir fotoğraf herşeyi anlatır bazen... Hiçbir şey bitmedi daha yeni başlıyoruz 🇹🇷

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

6. Cumhurbaşkanımız açıklama yapmış YSK ya teşekkür ederim diye.Madem mühür şart değildi Ysk'ya evet hayır diye sms ataydik. Sonuçları da Acun Ilıcalı açıklasaydı.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    büyük bir değişim cumhuriyet tarihinin en radikal değişimlerinden biri
    hazmetmek tabiki süre alacaktır
    bu hazmetme belli süre şehir efsaneri ile hile mile diyerek yapılacak anlaşılan
    bunu kabul etmek lazım
    Maçın 72. dakikasında hakemin aldığı kararla 18. dakikada kırmızı kart görenlerin oyuna girmesine izin verildi...

rumenigge... sen topcusun... top da yuvarlak.. bu yuvarlak durumu açıklasana bize.. şu 98. maddeyi..

Anlayabilme ihtimalini düşünerek futboldan örnek verdim..

Seçim kanunu 98. maddeyi yorumla bize hadi..

Yoksa üfüttürü üfüttürü ötmenin bir manası yok...

Yoksa, nefis mastürbasyonu yapmaktan ileri gitmez senin yazdıkların...

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 724/774 İlkİlk ... 224624674714722723724725726734 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •