Sayfa 737/774 İlkİlk ... 237637687727735736737738739747 ... SonSon
Arama sonucu : 6189 madde; 5,889 - 5,896 arası.

Konu: Referandumda Neden EVET

1. Bu kadar zorlamaya rağmen %51 çıkıyorsa 2019 daki başkanlık seçimininde Reisin kazanması imkansız. Önümüzde ki 2 sene Akp nin sonu olacaktır. Çok büyük ekonomik kriz kapıda zil çalıyor. Bu referandum için devletin tüm imkanlarını zorlanarak ekonomimiz iyi izlenimi verdiler. Ama artık bu işin sonu geldi. Bakın sırf 3-5 bin evet oyu için Avrupa'ya da meydan okuyup kavga ettik. Türkiye 'ye gelecek turistleri de bu yüzden kaçırdık. Turizm zaten can çekişiyordu bu yaz daha da beter olacak. Ülkeye yatırımcı ve sıcak para gelmiyor. Artık Akp nin tek kurtuluşu ABD ve İsrail'in boyunduruğu altına girerek onların her dediğini yapmak zorunda kalmasıdır. Bunun da ne anlama geldiğini kestirmek zor değildir.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by mohikan Yazıyı Oku
    Sen bizim derdimizi anlamamışsın kardeş.

Bankalarımız ucuz muş da, yeni zirve gelecekmiş???

Bırak bunları da geçen ay Ferit elindeki hisseleri neden 7.95'ten ispanyollara sattı? Salak olduğundan mı?

Bizim derdimiz daha büyüktür. Sizin bunları anlayacak kadar zeki olduğunuzu düşünüyorum. Yoksa yanılıyor muyum?

Bak daha dün yazdık bunları.

Ve bugün haklı çıktığımı görüyorum. Öcalan kardeşi aracılığı ile dün bunun işaretini verdi.

İşareti alan PKK ise gerekeni yaptı. Bana göre bu açıklama 1 hafta erken gelseydi fark 10 puana fırlardı.

Güneydoğu'nun tüm illerinde EVET oyları artmıştır. HDP HAYIR propagandası yaptığı halde PKK EVET dedi. Neden acaba?

İşin en trajikomik tarafı ise son Türk devletinin bir kez daha yıkılmasının işaret fişeğini en milliyetçi geçinen partinin (başkanı diyemeyeceğim) müdürü yakmıştır.

Dikkat çekici bir paylaşım..

Bu forumda.. bu forumda..

Batı da evet'i destekledi, kkpe de evet'i destekledi.. Açın bakın yazılarıma ben de söyledim benzer bir şeyi önceden....

Ama HAYIR ayaklarına yattılar..

rumenigge zihniyeti de (kulağına öyle üfüttürüldüğü için) batı hayır diyor, terörisitler hayır diyor edebiyatı yaptı..

3.  Alıntı Originally Posted by Günaydın Yazıyı Oku
    dün akşam seçimde haksızlık var karşıyız diyorlardı bugünde idama karşılar ?

otomatik karşıtlık
    İdam gelecek ama APO ve PKK'lılar asılmayacak değil mi?

Ben sana niye asmıyorsunuz diye sordukça sen bana onun "Kazanılmış hakkı"var onun için asmıyoruz diyeceksin

Dikeyim öyle gelen idam mevzuatını.........

4.  Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    akp-mhp milletvekili sayısı yetmiyor chp hayır derse referanduma mecburen gidecek
    reis de böyle açıkladı zaten
    şimdi ki,referandum maddelerine ekleselerdi,neden eklemediler...

5. Sıkıysa yiyorsa emeklilik yaşınıda referandum yapsak ya.

6.  Alıntı Originally Posted by herseyeragmen Yazıyı Oku
    Sıkıysa yiyorsa emeklilik yaşınıda referandum yapsak ya.

Aynen 65 yaşına kadar çalış emekli ol ,kuş kadar para al geçineme bile yurtdışındaki tüm emeklilerin hayatına hayranım adamlar yok tekne alır dünya turu yapar yok karavanla dünya turu yapar, devamlı tatil yapar ,bizde nasıl geçinicez kredi kartını nasıl ödeyeceğiz derdinde oluruz anca .

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    AKAM’ın sahibi Özkiraz: Mühürsüz oy pusulalarının tamamında ‘Evet’ çıktı

http://www.sozcu.com.tr/2017/gundem/...cikti-1800813/

Alıntı Originally Posted by herseyeragmen Yazıyı Oku
    Sıkıysa yiyorsa emeklilik yaşınıda referandum yapsak ya.

Şuan 65 yaşında emekli olunabiliyor(Yani mezarda)Yakında 70,e çıkarırsa reco kimse şaşırmamalı padişahım çok yaşa derlerBazı gerçekler söylenince halkı küçümseme deniyor ama bunlar acı gerçekler....
    Göz olanı akıl olacagı görür..

Sayfa 737/774 İlkİlk ... 237637687727735736737738739747 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •