Sayfa 2/977 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 7810 madde; 9 - 16 arası.

Konu: IHGZT - İhlas Gazetecilik

1. Hayırlı olsun.24 hemserim bol kazançlar

Sent from my GT-I9301Q using Android mobile app

2. Hadi hayırlısı

3. Arkadaşlar yeni sitemiz hayırlı uğurlu olsun. Forumdaki yenilenme bu hafta güzel bir başlangıç yapmamıza da vesile olur inşallah.

Bu arada sanırım birisi nickimi almış. İlk denemede kayıt olamadım. Ne niyetle yapıldı bilmiyorum. Sağolsun sayın Objektif kısa sürede sorunu halletti. Gönül rahatlığıyla mesaj gönderebilirsiniz.

Fazla vakit kaybetmeden takımı toplayalım ve işe girişelim diyorum. Yukarıya attığım grafik Cuma günü paylaştığımın geliştirilmiş halidir. İnşallah teknik işler ve yolumuza devam ederiz.
    Son düzenleme : O_S_M_A_N_L_I; 19-02-2017 saat: 14:23.
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

4.  Alıntı Originally Posted by O_S_M_A_N_L_I Yazıyı Oku

Arkadaşlar yeni sitemiz hayırlı uğurlu olsun. Forumdaki yenilenme bu hafta güzel bir başlangıç yapmamıza da vesile olur inşallah.

Bu arada sanırım birisi nickimi almış. İlk denemede kayıt olamadım. Ne niyetle yapıldı bilmiyorum. Sağolsun sayın Objektif kısa sürede sorunu halletti. Gönül rahatlığıyla mesaj gönderebilirsiniz.

Fazla vakit kaybetmeden takımı toplayalım ve işe girişelim diyorum. Yukarıya attığım grafik Cuma günü paylaştığımın geliştirilmiş halidir. İnşallah teknik işler ve yolumuza devam ederiz.
    Abi kiymetli paylasimlarinizdan dolayi çok tesekkurler insallah güzel bi hafta olur

5.  Alıntı Originally Posted by onerballioglu Yazıyı Oku
    Abi kiymetli paylasimlarinizdan dolayi çok tesekkurler insallah güzel bi hafta olur
    Rica ederim. Madem Mücahit Ören Evet diyor o zaman referanduma kadar İHLAS grubunda gereken yapılacaktır diye düşünüyorum.

Basın-yayın hisselerime dokunmam. En azından 7 yıl önceki halka arz fiyatına gelmeli. Mantık bunu gerektirir. TL bazında 1.5-1.65, dolara göre hesaplanınca 2.62 TL. Bizim gözümüz o kadar yukarılarda da değil.

Yatırımcının yanında yer alan SPK müdahil olsun ve artık 7 yıl önceki fiyatına gelsin.

KAdemelerinde bazen 10-15.000 lot yazılan hissede Citi ve Yapı Kredi'nin takası 7.5 milyon olmuş.
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

6.  Alıntı Originally Posted by O_S_M_A_N_L_I Yazıyı Oku

Rica ederim. Madem Mücahit Ören Evet diyor o zaman referanduma kadar İHLAS grubunda gereken yapılacaktır diye düşünüyorum.

Basın-yayın hisselerime dokunmam. En azından 7 yıl önceki halka arz fiyatına gelmeli. Mantık bunu gerektirir. TL bazında 1.5-1.65, dolara göre hesaplanınca 2.62 TL. Bizim gözümüz o kadar yukarılarda da değil.

Yatırımcının yanında yer alan SPK müdahil olsun ve artık 7 yıl önceki fiyatına gelsin.

KAdemelerinde bazen 10-15.000 lot yazılan hissede Citi ve Yapı Kredi'nin takası 7.5 milyon olmuş.
    Evet marşı yapılmış ihlas medya tarafından abi bunların karşılığı olur ihlas ismine holdingde 1 ayda citinin 16 milyon lot farkı oluşmuş ama alimlari 15 gün önceki gibi iştahlı yapmasını bekliyoruz

Sayfa 2/977 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •