Sayfa 3/977 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 7811 madde; 17 - 24 arası.

Konu: IHGZT - İhlas Gazetecilik

1.  Alıntı Originally Posted by O_S_M_A_N_L_I Yazıyı Oku

Arkadaşlar yeni sitemiz hayırlı uğurlu olsun. Forumdaki yenilenme bu hafta güzel bir başlangıç yapmamıza da vesile olur inşallah.

Bu arada sanırım birisi nickimi almış. İlk denemede kayıt olamadım. Ne niyetle yapıldı bilmiyorum. Sağolsun sayın Objektif kısa sürede sorunu halletti. Gönül rahatlığıyla mesaj gönderebilirsiniz.

Fazla vakit kaybetmeden takımı toplayalım ve işe girişelim diyorum. Yukarıya attığım grafik Cuma günü paylaştığımın geliştirilmiş halidir. İnşallah teknik işler ve yolumuza devam ederiz.
    sn osmanlı bılgıler ıcın saol emegıne saglık

2.  Alıntı Originally Posted by COLOR Yazıyı Oku
    sn osmanlı bılgıler ıcın saol emegıne saglık
    Rica ederim sn COLOR. Aslında doğru hesapla bandın üstü 1.07 gibi çıkıyor. Orda küüçük bir hata var.
    Gene de öncelikle ara seviyeleri de unutmamak lazım: 78/81/84 ve özellikle 88.

Aşağıda öncelikle 70 var. Tabi keyifleri bilir. İsterlerse buyursun versinler.
    Satan benim senetlerimi mi satıyor sanki?

Öner kardeşim herhalde birileri "Kaz gelecek yerden tavuğu esirgemiyor olsa gerek".
    Ama yatırımcı yaşayarak öğreniyor. İHLAS grubunu sağolsunlar iyi yaşattılar bize.
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

3. Sevgiler ve teşekkürler Sayın OSMANLI
    Sayenizde moralimizi yüksek tutup senetlerimi vermedim
    Emeğinize sağlık

4.  Alıntı Originally Posted by cem Yazıyı Oku
    Sevgiler ve teşekkürler Sayın OSMANLI
    Sayenizde moralimizi yüksek tutup senetlerimi vermedim
    Emeğinize sağlık
    Hep beraber ilerlemeye devam sayın Cem.
    Zamanı gelince senetlerimizi uygun fiyattan satarız. Yılların maliyeti var. Yılların birikimi var.
    Onca kar ve beklenti birikti durdu.Geçmiş yıl KARları 100 milyona dayanmış. Önce bunlar bir hallolsun hele.
    Eminim biz satınca alan da kazanacaktır.

Yukarıya attığım takas daha yakın zamana ait.
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

5. Sayın Osmanlı bi yorumda ihmad için yapabilirmisiniz.

6.  Alıntı Originally Posted by ozay21 Yazıyı Oku
    Sayın Osmanlı bi yorumda ihmad için yapabilirmisiniz.
    Sayın Ozay 88 i kırarasa çok güzel olur. Tekrar eski seviyeleri dener.
    Grafiği İHGZT'ye çok benziyor ama bizdeki sıkışma bir parça daha belirgin.

Yatırım Finansman 4 gün üst üste satış yaptı.
    Yakından takip etmek lazım.
    Ben alış tarafını dikkatli incelemedim.
    Ama kar açıklamışsa olumlu bir tepki beklenebilir.
    Orta-vade görüşümde değişiklik yok. En azından bir gayrimenkul bağlantı haberi geçerlerse iyi olabilir.

7.  Alıntı Originally Posted by O_S_M_A_N_L_I Yazıyı Oku

Sayın Ozay 88 i kırarasa çok güzel olur. Tekrar eski seviyeleri dener.
    Grafiği İHGZT'ye çok benziyor ama bizdeki sıkışma bir parça daha belirgin.

Yatırım Finansman 4 gün üst üste satış yaptı.
    Yakından takip etmek lazım.
    Ben alış tarafını dikkatli incelemedim.
    Ama kar açıklamışsa olumlu bir tepki beklenebilir.
    Orta-vade görüşümde değişiklik yok. En azından bir gayrimenkul bağlantı haberi geçerlerse iyi olabilir.
    Teşekkür ederim Sayın Osmanlı.

Sayfaya yeni katılan bir üye olarak cümleten Selamün Aleyküm der yeni sayfada yeni haftada başarılar dilerim.

Sayfa 3/977 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •