Sayfa 1/2 12 SonSon
Arama sonucu : 9 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Galaxy S9'un Tasarımı ve Renk Seçenekleri Sızdırıldı

1. Galaxy S9'un Tasarımı ve Renk Seçenekleri Sızdırıldı

Samsung'un önümüzdeki yıl resmiyet kazandıracağı Galaxy S9 serisinin tasarımı ve renk seçeneklerini gösteren yeni görseller sızdırıldı. Render'larda önemli detaylar var...
    Şu an için Galaxy S9 ve S9+ modellerinin ne zaman tanıtılacacağını ve nasıl bir tasarıma sahip olacağını bilmiyoruz. Ancak şimdiye kadar ortaya çıkan söylentilere göre yeni amiral gemisi öncekinden çok farklı olmayacak. Yayınlanan yeni bir görsel de bunu onaylamış gibi görünüyor.

Ayrıca Bkz.Adobe Lightroom CC artık fotoğrafları yapay zekayla otomatik olarak düzenleyebiliyor
    Samsungmobile.News'in attığı bir tweet, yaklaşan Galaxy S9'a ait olduğu iddia edilen render görüntüleri açığa çıkarmış durumda. Paylaşılan görsellerin ne kadar güvenilir olduğunu bilemiyoruz, konsept de olabilir ancak şimdiye kadar duyduklarımızla uyuştuğunu söyleyebiliriz.

Çift kamera S9 Plus varyantına özel olabilir
    Daha önce akıllı telefondaki ön çerçevelerin daha da ince olacağına yönelik iddialar ortaya atılmıştı. Görsellere baktığımızda alt çerçevenin traşlanarak daha ince hale getirildiğini görüyoruz. Render'lar ayırca amiral gemisinin siyah, gri, mavi, altın ve mor renk seçenekleriyle sunulacağını gösteriyor.

Samsungmobile.News tarafından paylaşılan Galaxy S9 görsellerinin ortaya koyduğu iki önemli detay daha var. Cihazlara baktığımızda çift kamera teknolojisinin sadece S9+ modelinde yer aldığını görüyoruz. Ayrıca her ne kadar Güney Koreli teknoloji devinin parmak izi sensörünü ekranın altına yerleştirebileceği söylense de şirketin tarayıcıyı arka panelde tutmaya devam edeceği anlaşılıyor.

Kaynak
    https://twitter.com/Samsung_News_/st...93216262508544
    Yatırım Tavsiyesi Yapmamak Lazım

S9 satılmadı pek ya bence daha geç çıkarmaları lazımdı.

3. note 7 faciasından sonra Samsungun tahtı sarsıldı. huawei bu avantajı çok iyi değerlendirdi.
    En Güncel Ekonomi Bloğu
    www.krediyego.com

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    tekirdağ
    Gönderi
    77
    S9 yapımcıları oturdu ve ağlıyor bence, S8'den az satılmış zaten belliydi hemen çıkartmıcaklardı.

5. Güzel telefon ama bana çok fazla :D

6. Çok hoş duruyor

7. samsung galaxy m31 harika fiyatıda uygun
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

8. SAMSUNG telefonlara ısınamadım bir türlü... ismi hoşuma gitmiyor... kaba bir isim gibi geliyor kulağıma ya da östeki boruma bilemiyorum... samsun216 efsaneydi onun konuyla ilgisi yok
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •