Sayfa 102/178 İlkİlk ... 25292100101102103104112152 ... SonSon
Arama sonucu : 1424 madde; 809 - 816 arası.

Konu: ANSGR - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi

1. 2.çeyrek öncesi ansgr fk 15 e kadar cıkmıştı, piyasa bilanconun cok iyi geleceğini bilmiş ve 15 fk yapmıştı... Bilanco geldiğinde 4 e kadar düşmüştü ve suan 5.5 fk ile işlem görüyor.... Şimdi bilanco cok iyi gelecekse piyasa yine fkyı 12 lere cıkarmak isteyecektir eğer fk bilancoya kadar 5-6 arasında devam ederse demekki 3.ç o kadar parlak gelmeyebilir.... 2.ç de parlak bilanconun gelmesinde doların iyi artması sonucunun etkisi de vardı.... 3.ç de dolar yatayda gidiyor bakalım ne olacak

İşler yolunda Anadolu sigortada zamanla daha iyi olacaktır kısada 50 civarlarına yükseliş yaşayabilir ytd.
    Sektör de beklentiler olumlu daha ne olsun.

3.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    İşler yolunda Anadolu sigortada zamanla daha iyi olacaktır kısada 50 civarlarına yükseliş yaşayabilir ytd.
    Sektör de beklentiler olumlu daha ne olsun.
    İşler yolunda 3 hissem var ansgr tursg ve anhyt, işler daha da iyi olacak şu 2-3 yıl içinde... Tüm pprtfom sigorta sektöründe...

Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    İşler yolunda 3 hissem var ansgr tursg ve anhyt, işler daha da iyi olacak şu 2-3 yıl içinde... Tüm pprtfom sigorta sektöründe...
    Tek olsun 1 tane olsun tam olsun Anadolu sigorta.
    Sizin yaptığınız doğru sektör.

Tebrikler ortak Anadolu hayatta 2, tavanı yaşadın.
    Benim 1 hissede en fazla yaşadığım tavan sayısı 4
    En güzel işte trade edenlere fırsat vermiyor satan arkasından el sallamış oluyor

6.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Tebrikler ortak Anadolu hayatta 2, tavanı yaşadın.
    Benim 1 hissede en fazla yaşadığım tavan sayısı 4
    En güzel işte trade edenlere fırsat vermiyor satan arkasından el sallamış oluyor
    Sepet iyidir ortak, bazen tursg gidiyor bazen ansgr bazende anhyt ))))

Sepet iyidir ortak, bazen tursg gidiyor bazen ansgr bazende anhyt ))))
    Doğrudur sepet yapmak ekrandan 100 den fazla hisseyi aynı anda izliyorum listeme 2 hisse daha girdi onlarda tavan yada tavana yakın primliler fakat üzülmüyorum sonuçta o hisseleri görebildim önemli olan bu zaten para kazanmaktan daha önemli aynı tavan yaşamak gibi neyse ortak yazdığınız gibi Sigorta sektörü geliyor sabır önemli ytd.

8. Ortak sigorta sektörü yüzde kac artıda

Sayfa 102/178 İlkİlk ... 25292100101102103104112152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •