Sayfa 103/178 İlkİlk ... 35393101102103104105113153 ... SonSon
Arama sonucu : 1424 madde; 817 - 824 arası.

Konu: ANSGR - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi

Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Ortak sigorta sektörü yüzde kac artıda
    %3 artıda iyi durumda ralliye devam ediyor.

XU100 yatayda primli değil Sigorta sektörü ona bakmaz borsa ne oldu diye.
    Keyfini çıkarmak gerekir daha ne olsun üstüne soğuk bira iyi gider

Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Bugün % 2,69 primli kapattı seansı fakat yarın hissede kar satışı olacağını düşünmüyorum sigorta endeksi iyi durumda olmasına rağmen zor yükseliş yaşadığı için yarın mantıklı olan hissenin haftayı yükselişle kapatmasıdır zaten ederinden ucuz hisse anadolu sigorta satan niye satar o da ayrı konu böyle ucuz hissede trade etmek aç gözlülükle eş değerdir daha ağrını yazmak istemiyorum ytd.Ayrıca 20 günlük hareketli ortalama 35,92 üzerinde seans kapanışı yaptığı sürece yükseliş rallisi devam eder ytd.
    Dün yaşadığı baskıdan sonra bugünkü seans ve haftalık kapanış çok iyi durumda anadolu sigorta ytd.
    Keyfini çıkarmak gerekir daha önemlisi gümbür gümbür sigorta sektörü geliyor

4.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Dün yaşadığı baskıdan sonra bugünkü seans ve haftalık kapanış çok iyi durumda anadolu sigorta ytd.
    Keyfini çıkarmak gerekir daha önemlisi gümbür gümbür sigorta sektörü geliyor
    Seneye cok daha güzel, her şey güzel olacak

Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Seneye cok daha güzel, her şey güzel olacak
    Aynen ortak düşüşler yatay süreçler baskı vs olacaktır sinirler bozulacaktır ast olan temel analizin ve teknik analizin uyumudur şuanda işler yolunda anadolu sigortada rallisine devam ediyor ytd.Soğuk bira iyi gider
    Sizinle aynı düşüncedeyim sektör seçimi çok önemli.

Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Aynen ortak düşüşler yatay süreçler baskı vs olacaktır sinirler bozulacaktır ast olan temel analizin ve teknik analizin uyumudur şuanda işler yolunda anadolu sigortada rallisine devam ediyor ytd.Soğuk bira iyi gider
    Sizinle aynı düşüncedeyim sektör seçimi çok önemli.
    Ben de sizlerle aynı görüşteyim

Soğuk bira iyi gider

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

Alıntı Originally Posted by Crux Yazıyı Oku
    Ben de sizlerle aynı görüşteyim

Soğuk bira iyi gider

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Teşekkürler sadece bakılacak olan 20 günlük hareketli ortalaması Anadolu sigorta 20 günlük hareketli ortalaması 36,52 rallisine devam ediyor temel ve teknik birbirini tamamlıyor ve sektörü olumlu beklentiler devam ediyor ytd.
    Kısa vade ortalama 1 ay civarları 50 civarları kalıcılık mantıklı olandır ytd.
    Pazartesi anadolu sigortada gene kar satışı olacağını düşünmüyorum ucuz hisse olduğu için ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Teşekkürler sadece bakılacak olan 20 günlük hareketli ortalaması Anadolu sigorta 20 günlük hareketli ortalaması 36,52 rallisine devam ediyor temel ve teknik birbirini tamamlıyor ve sektörü olumlu beklentiler devam ediyor ytd.
    Kısa vade ortalama 1 ay civarları 50 civarları kalıcılık mantıklı olandır ytd.
    Pazartesi anadolu sigortada gene kar satışı olacağını düşünmüyorum ucuz hisse olduğu için ytd.
    Ortak ansgr kap yolladı arsan tekstilin talep ettiği meblağ sadece 19 milyon TL ayrıca eksik belge filan dan bahsetmiş ve arsan tekstili mahkemeye vereceğini de belirtmiş....

Sayfa 103/178 İlkİlk ... 35393101102103104105113153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •