Sayfa 124/179 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174 ... SonSon
Arama sonucu : 1427 madde; 985 - 992 arası.

Konu: ANSGR - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi

Daha önce borsa 7400 civarlarından 2 defa dönmüştü haftalık kapanış 7,705 12 aylık zirvesi 8,500 civarları daha önce yazmıştım seçim belirsizliğinde borsa 4500 civarlarından hep dönüş yaşamıştı o dönemde 3800 civarlarına düşüş bekleyenler vardı 7400 civarlarını 4500 civarlarına benzetiyorum 8,000 civarlarını da eski zaman 5100 civarları gibi aylarca pinpon topu gibi gitti geldi ytd.
    Borsanın farklı hikayeye ihtiyacı var seçim belirsizliğinde durum farklıydı her şeye zam geliyor borsa yatayda kalıyordu.

Normalde Anadolu sigorta pazartesi tepki yükselişi yapması gerekir daha önce yazmıştım 50 civarları diptir daha altı yoktur diye aynı görüşteyim zaten 50 altına düşüş yaşarsa borsadaki 7400 civarları dip düşüncem çöp olur ytd.

Partilerde delege sistemi değişmeli chp kurultay 2.tura kaldı eğer halk oy kullansa 2,tura kalmaz Özgür Özel genel başkan seçilirdi.
    Kemal Kılıçdaroğlu yeter artık 80 yaşındasın emeklilik hayatını yaşa torunlarını sev yada dünya turuna çık gez dolaş ölümlü dünyada.
    Halk TV yorumcuları yanlış yorumlar yapıyorlar.Belediye seçimlerinde 6 masa ittifakına ihtiyacı yok zaten CHP kemik oyu % 25 umarım iyi partiyle ortalık yapmazlar.Sinir olmamak elde değil tek başına seçime girmesi mantıklı olandır chp için.

Çıldırmamak elde değil yahu en büyük belediyeler chp de gerek yok diğer partilerle ittifak yapmaya ortalama zeka seviyesi insan olan bu durumu anlar ne diyim.

İstanbul,Ankara,İzmir,Adana,Antalya chp belediyeleri.İYİ partiyle ittifak olmaya gerek yok.
    Ortalama insan zeka seviyesi İyi parti kanburunu üzerinden atmasıdır.

6. https://www.ekonomim.com/ekonomi/fiy...-haberi-714714

NTV'nin haberine göre, şirketler maliyetlerinin dolar bazında bile katlandığını belirtiyor. Maliyet artışları, konut, sağlık, kasko poliçelerine zam olarak yansıyacak. En yüksek artış ticari ve işyeri sigortalarında olacak.

Trafik sigortaları artacak mı?
    Trafik sigortasında ise devlet üst sınır uyguluyor. Bu nedenle şu an için artış öngörülmeyen tek alan trafik sigortası. Şirketler bu nedenle ciddi oranlarda zarara uğradıklarını söylüyor. Oradaki zararın da diğer poliçelere ek zam olarak yansıyabileceği uyarısı yapılıyor.

Anadolu sigorta tepki vermeden düşüş yaşamaya devam ediyor daha önce yazmıştım maliyetim iyi olmasa çoktan biletini kesip göndermiştim.Belki 50 civarlarını dip yapar tahminim ytd.XSGRT o da zayıf durumda neyse sağlık olsun ytd.

Piyasa İsrail soykırımını iyi bahane etti tüm hisselerde zayıflık var şaka gibi.

Sayfa 124/179 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •