Sayfa 151/179 İlkİlk ... 51101141149150151152153161 ... SonSon
Arama sonucu : 1431 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: ANSGR - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi

1. Colendi yine karanlık odada aldı

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Colendi'nin %30 u Hedef Holdinge ait, Hedef Holding'te İnfo 'nun sahibi, İnfo da NNF ve FNT fonların bağlı olduğu kurum. Bu fonları da Yaşar Yıldırım ve Yunus Şahin Beyler yönetiyor, piyasada Messi ve Ronaldo olarak bilinen çok yetenekli iki yatırımcı. Bakalım onlar mı haklı çıkacak yoksa çok mütevazi kar tahmininde bulunan yatırım şirketlerimi. Ben Yaşar ve Yunus Beylerin haklı çıkacağını düşünen taraftayım.

Alıntı Originally Posted by Wallstreetkartalı Yazıyı Oku
    Colendi yine karanlık odada aldı

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Barış yılmaz in beklentilerinin gerçekleşmesi dileğiyle 5 şubatı bekliyorum.Screenshot_20240201_233128_X.jpg

SM-A346E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Sigorta sektörü ile ilgili bilgiler çok çok kısıtlı. Yok bankalar hala ucuz mu yok demir çeliğin vakti geldi mi yok otomotiv 2024 te kötü mü etkilenir yok gyo lar yükselir mi.....

Asla sigorta ile ilgili bilgi bulamıyorum. Haftaya bilanço var vallahi yaptıkları terbiyesizlik

5. Bilanco 5 de deniyordu .teyit edildimi?.Hedef vermeye gelince ucuyorlar ,bilancoya 1 seans gunu var basiyorlar..Bu borsa bence genelde bitik.
     Alıntı Originally Posted by nurullahCaliskan Yazıyı Oku
    Sigorta sektörü ile ilgili bilgiler çok çok kısıtlı. Yok bankalar hala ucuz mu yok demir çeliğin vakti geldi mi yok otomotiv 2024 te kötü mü etkilenir yok gyo lar yükselir mi.....

Asla sigorta ile ilgili bilgi bulamıyorum. Haftaya bilanço var vallahi yaptıkları terbiyesizlik
    CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. kapanısı day high yapacak tahminimce
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

7.  Alıntı Originally Posted by nurullahCaliskan Yazıyı Oku
    Sigorta sektörü ile ilgili bilgiler çok çok kısıtlı. Yok bankalar hala ucuz mu yok demir çeliğin vakti geldi mi yok otomotiv 2024 te kötü mü etkilenir yok gyo lar yükselir mi.....

siz bi de agesada donen oyunları izleseniz
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

8. Evet 5inde. Kerem hocam teyit etti

Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Bilanco 5 de deniyordu .teyit edildimi?.Hedef vermeye gelince ucuyorlar ,bilancoya 1 seans gunu var basiyorlar..Bu borsa bence genelde bitik.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 151/179 İlkİlk ... 51101141149150151152153161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •