Sayfa 50/178 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon
Arama sonucu : 1424 madde; 393 - 400 arası.

Konu: ANSGR - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi

1. Ufak ufak eklemeler devam;)

2.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Ufak ufak eklemeler devam;)
    Ben de biraz girdim. Duruma göre devam edeceğim. Diplerden aldık sayılır. Borsada dip bitmez ama grafik inşallah yanıltmaz.
    Borsada zamanlama ve sabır işidir. Çok kazanmak değil sürekli kazanmak önemlidir. Borsa kumar değil yatırım aracıdır.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

3.  Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Biz de biraz girdik. Duruma göre devam edeceğim. Diplerden aldık sayılır. Borsada dip bitmez ama grafik inşallah yanıtlmaz.
    Borsada zamanlama ve sabır işidir. Çok kazanmak değil sürekli kazanmak önemlidir. Borsa kumar değil yatırım aracıdır.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Banka alamiyorum Turk bankacilik sistemi ortada yillardir.
    Dolayisiyla finans sirketlerinde sigorta ve anhyt seviyorum;)
    Temettu odakli olmasi patronun isini bilmesi hosuma gidiyor.
    Bireysel emeklilik olarak seceneklerin ve guvenin sisteme artmasi gerek ama o zaman kalici ve gozde bir sirket olacagimiza asla suphem yok.
    Son yukselis oncesi bir miktar gene eklemistim.9 lardan gecmis maliyetim bie miktar artti.
    Seneye tekrar durup bakacagim.
    Buyuk ihtimal secim zamanlari esasli bir ekleme yaparim.
    Ytd syg

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.Yatırım tavsiyesi verecek yetkinlikte değilim.
    "Memleketim varsa ben de varım."

4. Oyak Yatırım: "Anadolu Sigorta, 3Ç21'de beklentilerin altında 28mnTL net kar açıkladı (Piyasa: 69mTL, OYAK: 42mTL). Anadolu Sigorta için tavsiyemizi "Endeks Üzeri Getiri"den "Endekse Paralel Getiri"ye aşağı yönlü revize ediyoruz. Hedef fiyatımız 7,10TL'dir."

https://twitter.com/OyakYatirim/stat...03564220305408

6.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Sn diproyal bunun BES şirketlerine etkisi ne olabilir?
    Hocam,

Bildiğim kadarıyla teknik karşılıklar BES şirketlerini değil doğrudan sigorta şirketlerini etkiliyor.

Doğrudan daha az karşılık ayırabileceğinden sektör için olumlu olarak değerlendirilmişti. Genel olarak muhasebesel bir eylem olmakla ihtiyatlılık ilkesi gereği olması gerekenden daha fazla ayrılan karşılık şu an olması gereken seviyede ayrılabilecektir.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Hocam,

Bildiğim kadarıyla teknik karşılıklar BES şirketlerini değil doğrudan sigorta şirketlerini etkiliyor.

Doğrudan daha az karşılık ayırabileceğinden sektör için olumlu olarak değerlendirilmişti. Genel olarak muhasebesel bir eylem olmakla ihtiyatlılık ilkesi gereği olması gerekenden daha fazla ayrılan karşılık şu an olması gereken seviyede ayrılabilecektir.
    Öncelikle teşekkürler.
    Emeklilik şirketlerinin hayat kısımlarıda sigorta şirketleri gibi değerlendirilir, burdan bir kar gelir bence.tabi en çok akgrt, ansgr gibi şirketler pozitif etkilenir. İhtiyatlı davranıp davranmamak ellerinde.

Sayfa 50/178 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •