Sayfa 64/179 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon
Arama sonucu : 1427 madde; 505 - 512 arası.

Konu: ANSGR - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi

Duhul
    Dec 2020
    İkamet
    İstanbul,Üsküdar
    Gönderi
    143
    en az 2 sene dayanma gücü olan hissede sabrederse parasını 2 ye katlar , basit hesap . Her gün bakmanın anlamı yok , sabır . YTD

Duhul
    Dec 2020
    İkamet
    İstanbul,Üsküdar
    Gönderi
    143
    Hisselerin güzel tarafı bazen böyle fırsatlar sunmaları , yılların Anadolu sigortasını $0.40 fıyatından alanın korkmasını gerektirecek bir durum yok . YTD

3. 2 sene sonra 2 ye katlayan anca şimdi yatırdığı parasını kurtarır. Çektiği eziyete değer mi orasını bilmem.Bundan 1,5-2 sene önce 7 lerden alan da bugünden 2 sene sonra ne yapar bilmem.* 5 falan yaparsa ancak kurtarır.

Bir spekülatör ile iş tutulacakta mal toplanacakta tahta yapılacakta.

Burada yapılan operasyon neresinden tutsanız elinizde kalır. Çok nazikçe yazıyorum. Bu tahtada yapılan iş iş değil.İyi niyet hiç değil.

Bir sosyal medya gezin edilen laflara bakın görürsünüz.Yakışır mı bu gruba?Bence yakışmaz....Yakışmadı.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,654
    Uzun vadede Ansgr mi yoksa akgrt mi?

Çarpanlara göre akgrt daha pahalı sanki?

5. en son 5,81 den aldıgımın üstüne bugün 5,05 den son alımlarımı yaptım

6. temettü yok, bedelsiz yok, geri alım yok, maliyet 6.5, ky çok ucuz diye çok mallandı ve almaya devam ediyor, ortalama düşürecek nakit yok, adamlar karanlık odada alıyor diye seviniyorum sonra bütün gün ky malı veriyorlar, 2. çeyrekten sonra toparlar diye düşünüyordum, lakin o görüşümde zayıfladı. değerleme de yükselir diye ekgyo aldım , bütün gyolar 2ye neredeyse 3 katladı bu lanet dibin dipin de psikoloji falan kalmadı, enflasyonu geçtim maliyetime gelse dk durmam tek korkum aylarca süründürmese bari

7.  Alıntı Originally Posted by faruk114 Yazıyı Oku
    temettü yok, bedelsiz yok, geri alım yok, maliyet 6.5, ky çok ucuz diye çok mallandı ve almaya devam ediyor, ortalama düşürecek nakit yok, adamlar karanlık odada alıyor diye seviniyorum sonra bütün gün ky malı veriyorlar, 2. çeyrekten sonra toparlar diye düşünüyordum, lakin o görüşümde zayıfladı. değerleme de yükselir diye ekgyo aldım , bütün gyolar 2ye neredeyse 3 katladı bu lanet dibin dipin de psikoloji falan kalmadı, enflasyonu geçtim maliyetime gelse dk durmam tek korkum aylarca süründürmese bari
    İkinci çeyrekten sonra yani Temmuz ayı gibi neden toparlanacağını düşünüyorsunuz?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

8.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    İkinci çeyrekten sonra yani Temmuz ayı gibi neden toparlanacağını düşünüyorsunuz?
    prim üretiminin yüksek olacağını bunun da bilançoya yansıyacağını bundan dolayı da toparlanacağını düşünüyorum lakin şirketinde art niyetinden kuşkum var bu düşüş için bir sebep yoktu rasyolar çok iyi resmen bilerek her kademe de isteyene istediği kadar mal verdiler ve vermeye devam ediyorlar bu da korktuğum tarafı şirketten de en ufak bi açıklama dahi duymadık

Sayfa 64/179 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •