Sayfa 70/179 İlkİlk ... 2060686970717280120170 ... SonSon
Arama sonucu : 1427 madde; 553 - 560 arası.

Konu: ANSGR - Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi

1. iş bankası emeklilik ve yatırım fonlarının biraz daha desteğe devam etmeleri gerekiyor.

2. Aferin tahtadakiler bu kadar konuşma yeter ben kabuğuma çekiliyorum.Gereğini yapın yazmayayım yoksa yazarım.Allah'a çok şükür tahtada yediğiniz her naneyi anlayacak kadar bu piyasada dirsek çürüttük.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3. Foreks 1. çeyrek 2022 Ansgr için --30mlyn zarar tahmin etmiş. Benim tahminim 80__100 mlyn kar...

4.  Alıntı Originally Posted by harman Yazıyı Oku
    Foreks 1. çeyrek 2022 Ansgr için --30mlyn zarar tahmin etmiş. Benim tahminim 80__100 mlyn kar...
    umarım haklı çıkarsınız benim beklentimde sizle paralel hatta daha da iyimser sebebi ise, isgyo hisse satışları bilançoya güzel yansıyacak lakin kurdaki artış parça ve işçilik maliyetlerini çok yükseltti asgari ücrete gelen zamlarda ölümlü ve yaralanmalı kazalarda ödenecek rakamları katladı, bilançoda görücez hayırlısı, kurda bir atak bizim dengeleri tekrar bozar onun dışında sürpriz yapmasa da güzel hareketler beklerim

Alıntı Originally Posted by faruk114 Yazıyı Oku
    umarım haklı çıkarsınız benim beklentimde sizle paralel hatta daha da iyimser sebebi ise, isgyo hisse satışları bilançoya güzel yansıyacak lakin kurdaki artış parça ve işçilik maliyetlerini çok yükseltti asgari ücrete gelen zamlarda ölümlü ve yaralanmalı kazalarda ödenecek rakamları katladı, bilançoda görücez hayırlısı, kurda bir atak bizim dengeleri tekrar bozar onun dışında sürpriz yapmasa da güzel hareketler beklerim
    İş gy.satislari 2.ceyregi etkiler
    Yt.tv.degikdir
    Sagliklar

6. Birazda buradan alında 6,5 lerden aldıklarınızın ortalaması düşer. Yoksa yine buradan almayıp oradan mı almayı tercih edersiniz tahtadakiler.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    İş gy.satislari 2.ceyregi etkiler
    Yt.tv.degikdir
    Sagliklar
    bilgilendirme için teşekkürler

8. KAP: ANSGR [ISGYO ] ANADOLU ANONİM TÜRK SİGORTA ŞİRKETİ Pay Alım Satım Bildirimi

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1025214
    Dosyalar:

Pay Alım Satım Bildirimi 2022-04-28

Açıklama
    28.04.2022 tarihinde İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. payları ile ilgili olarak 13,00-13,06 TL fiyat aralığından 197.899 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi Şirketimizce gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. sermayesindeki paylarımız %4,6 olmuştur.

İşlem detaylarına ilişkin bilgiler aşağıda verilmektedir.

Sayfa 70/179 İlkİlk ... 2060686970717280120170 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •